kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky
Výsledky vyhledávání

Demo Property Template 4 Bakery

Nabízíme prodej dvouapartmánového domu v tropickém ráji s krásným výhledem na moře o celkové ploše 83m2 s pozemkem 350m2 na karibském ostrově Roatan, Honduras. Dům se nachází přesně uprostřed ostrova v české vesnici – Jonesville Point, který je ideální pro aktivní dovolenou a výlety na obě strany ostrova.

Romantický dům se dvěma apartmány 2x 2+kk, každý se samostatným vstupem, ložnicí, koupelnou, kuchyní s obývacím pokojem a nádhernou vyhlídkovou terasou se prodává plně vybavený, takže stačí už jen přijet a bydlet nebo můžete dům ihned pronajímat.

Dominantou domu je umístění v rezortu s 24 hodinovou ostrahou, výhled na moře, blízkost místní restaurace a poloha mezi rušným západem a klidným východem ostrova.
Dům je napojen na elektrickou síť 120V/60Hz a užitková voda se čerpá z vlastního podzemního zásobníku. Parkování před domem je pro 4 auta a tento dům je připraven i pro případnou budoucí vestavbu do spodního podlaží, kde se ukrývá další potenciál této nemovitosti.

Ostrov Roatan zažívá velký rozvoj a příliv investic, leží mezi ostrovy Útila a Guanaja a je největší z ostrovů v souostroví Bay Islands. Nejlidnatější město ostrova je Coxen Hole, hlavní město Roatanu, které se nachází na jihozápadě a je zde mezinárodní letiště. Pobřežní městečko West End slouží jako hlavní město cestovního ruchu a nabízí širokou škálu barů a restaurací.

V případě zájmu o podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat. Veškerý právní servis související s koupí nemovitosti je samozřejmostí.

Dokumenty
přidat k oblíbeným
ID nemovitosti:

Amenities and Features

Your Agent

Demo Property Template 4 Bakery

Demo Property Template 4 Bakery


Kontaktujte mě

Naplánovat zobrazení?

Property Views

Porovnejte nabídky