Výsledky vyhledávání

Estate.cz » Knihy » Univerzita Berkshire Hathaway

Univerzita Berkshire Hathaway

Ponořte se do světa investic. Učte se od mistrů a proměňte svůj přístup v podnikání a investování.

Cena: 490 Kč

Ponořte se do světa investic s knihou „Univerzita Berkshire Hathaway“. Její autoři Daniel Pecaut a Corey Wrenn zručně kompilují přes tři dekády moudrosti a strategického uvažování Warrena Buffetta a Charlieho Mungera a svým čtenářům nabízejí místo v první řadě na výročních schůzích akcionářů jedné z nejúspěšnějších společností v historii. Ať už jste začínajícím podnikatelem, zkušeným investorem nebo jen fanouškem prozíravé obchodní strategie Buffetta a Mungera, tato kniha je nástrojem k porozumění některých z nejlepších investičních rozhodnutí v dějinách. Učte se od mistrů a proměňte svůj přístup k podnikání a investování.

Část předmluvy partnera/recenze:Oba pánové jsou pro mě asi nejinspirativnějšími osobnostmi posledních 10 let mé kariéry, a to také díky své byznysové dlouhověkosti, skutečným obchodním partnerstvím i hlubokým přátelstvím. Akcie Berkshire Hathaway mají největší váhu v mém akciovém portfoliu a byly první americkou akcií, kterou jsem si kdy koupil. Fotografie obou devadesátníků neodmyslitelně patří jako inspirace na konec našich interních strategických prezentací ohledně růstu tržeb a zisků,“ uvádí v předmluvě knihy Jaroslav Havel, řídící partner advokátní kanceláře Havel a Partners.

O autorech:

Daniel Pecaut

Corey Wrenn

Finální claim:

Kniha Univerzita Berkshire Hathaway nabízí ojedinělý pohled na investiční filozofie Buffetta a Mungera, ale také inspiraci v jejich podnikatelské strategii – zahrnuje diskuze a analýzy spojené s významnými investicemi do společností Coca-Cola, American Express nebo IBM a zachycuje způsoby, jakými Buffett a Munger řešili podnikatelské a ekonomické výzvy včetně finančních krizí a změn na trzích.

Univerzita Berkshire Hathaway je nepostradatelnou součástí knihovny každého, kdo se zajímá o investice a podnikání. Už dnes je k objednání na webu Premium Media Group:

 

Univerzita Berkshire Hathaway

První české vydání

Autoři: Daniel Pecaut, Corey Wrenn

Vydalo: Premium Media Group, a.s.

Rok vydání: 2023

Editoři: Zuzana Melicharová, Matej Šišolák

Překlad: Překladatelna.cz, Monika Talašová

Design: Mauna Eichner a Lee Fukui

Ilustrace na obálce: Allison Baer

Grafická úprava a sazba podle anglického originálu: Filip Turek

Tisk: Triangl, a. s.

ISBN 978-80-908023-1-5

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky