Výsledky vyhledávání

Estate.cz » Knihy » Venture Deals

Venture Deals

Buďte chytřejší než váš právník a venture kapitalista

Cena: 490 Kč

Brad Feld a Jason Mendelson, respektovaní experti s bohatými zkušenostmi ve světě venture kapitálu, nabízejí obsáhlého průvodce světem financování startupů. Jejich nepostradatelný průvodce pomůže podnikatelům, kteří usilují o získání investice i těm, kteří chtějí do startupů investovat. Osobní a přístupný styl obou autorů, který doprovází ​mnoho příkladů z praxe, z knihy dělá nejen praktický návod, ale také zajímavé a poutavé čtení.

Od vydavatele: „Venture Deals není jen o teorii, ale přináší praktické příklady a návody, které mohou pomoci v reálném světě investic,“ uvedl k vydání knihy Štěpán Dlouhý, CEO vydavatelství Premium Media Group.

Část předmluvy partnera/recenze: Doporučuji tuto knihu každému, kdo chce proniknout do fungování investic v oblasti venture kapitálu. Ať už jako investor, který hledá správného partnera, nebo jako founder nadějného startupu, který dospěl do fáze, kdy potřebuje impuls pro další rozvoj svého projektu. Tuto knihu tedy rozhodně můžete považovat za dobrou (venture kapitálovou) investici,” uvádí Jaroslav Havel, Managing Partner advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS.

Co se dozvíte:

  • Pohled na procesy a strategie v oblasti financování start-upů a venture kapitálu.
  • Odhalení největší pastí + návody, jak je obejít.
  • Důležitost výběru správného právníka.
  • Důkladné pochopení term sheetů, dynamiky a struktury fondů venture kapitálu.

Detailní průzkum konvertibilních dluhopisů, equity crowdfundingu a venture dluhu.

O autorech:

Brad Feld je dlouholetý investor a spoluzakladatel Foundry Group, má na svém kontě množství úspěšných investic a je známý svou práci s tech startupy.

Jason Mendelson, právník a také spoluzakladatel Foundry Group, přináší do knihy hluboké právní znalosti a zkušenosti z venture kapitálové praxe.

Finální claim:

Autoři rozkládají složité koncepty na základní principy a poskytují praktické rady, které vám pomohou navigovat procesem získávání kapitálu  nebo jeho investování. Investujte do své budoucnosti a objednejte si Venture Deals na e-shopu Premium Media Group. Buďte připraveni stát se investičním mágem pod vedením dvou z nejvýznamnějších odborníků v oboru:

 

Venture Deals: Buďte chytřejší než váš právník a venture kapitalista

První vydání v českém jazyce

Autoři: Brad Feld a Jason Mendelson

Z anglického originálu Venture Deals: Be Smarter Than Your Lawyer and Venture Capitalist čtvrté vydání), John Wiley & Sons, Inc., Hoboken, New Jersey (2019).

Vydalo: Premium Media Group, a.s.

Rok vydání: 2023

Překlad: Překladatelna.cz

Odborná spolupráce: Ondřej Bartoš, Credo Ventures

Editor: Zuzana Melicharová

Odpovědný redaktor: Matej Šišolák

Korektury: Daniela Rabeková, Jan Schmidt

Graficky upravil: Tomáš Houzar

Vytiskl: Triangl a. s.

ISBN: 978-80-908023-3-9

Generální partneři: HAVEL & PARTNERS, CREDO VENTURES

Odborní partneři: THE CZECH PRIVATE EQUITY AND VENTURE CAPITAL ASSOCIATION, SLOVAK VENTURE CAPITAL AND PRIVATE EQUITY ASSOCIATION

Partneři: MOORE CZECH REPUBLIC, ACCACE, ČS SEED STARTER, BDO.CZ

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky