kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Bonami představilo program pro profesionály. Architekti, designéři a developeři mohou získat slevu až 25 %

Bonami představilo program pro profesionály. Architekti, designéři a developeři mohou získat slevu až 25 %

Prodejce nábytku, dekorací, svítidel a doplňků pro dům i zahradu Bonami byl dosud populární zejména u koncových spotřebitelů. Teď ale sklízí úspěchy i při spolupráci s profesionály. Architektonická studia, nezávislí designéři či developeři teď mohou využívat poradenství, služby a produkty v rámci Partnerského programu pro firmy. Bonami jim pomůže zařídit byty, kanceláře, hotely, gastro provozy, malé firemní prostory i celé developerské projekty.

Nabídka sortimentu Bonami zahrnuje základní produkty i prémiové designové značky nábytku, osvětlení, textilu, ale i doplňků, dekorací, zahradního vybavení či dokonce kuchyní. Dohromady je k dispozici více než 60 000 položek. Různé cenové hladiny, bezpočet vzorů, barev i materiálů tak dělají z Bonami ideálního parťáka pro profesionální návrh, staging či finální výbavu jakéhokoliv interiéru.

Partnerský program Bonami nabízí profesionálům slevu až 25 %

Každému partnerovi dává k dispozici kreativní a realizační tým, ale také výhodnější ceny produktů po celý rok, vlastní Bonami dopravu, slevy pro klienty, produkty na míru dle potřeb a mnoho dalšího. Většina produktů je navíc díky velkým skladovým zásobám k dispozici okamžitě. A je tu ještě jedna věc: čím více partneři nakupují, tím větší získají slevu na produkty. Tu první, 10 %, dostanou už se vstupem do programu, ta se však se zvyšujícím se obratem objednávky zvyšuje a může dosáhnout až 25 %.  

Zdroj: bonami.cz

„Spolupráce s firmami je pro nás nesmírně zajímavá a obohacující. Stali jsme se partnery již několika developerských projektů, dokončili vzorové byty či zajistili focení interiéru na web. Máme také bezpočet partnerů z řad jednotlivců, kteří svým klientům zajišťují či zkrášlují interiéry bytů, chalup, kanceláří či menších provozoven. Od prvního kontaktu a ujasnění představy, přes výběr produktů, až po finální realizaci a předání projektu jde vždy o skvělou zkušenost pro nás všechny,” hodnotí program designérka Linda Povolná, která v Bonami vede interiérový design a B2B development.

Zdroj: bonami.cz

Příkladem partnerské spolupráce je třeba realizace v rezidenci Bílá skála ve spolupráci s Exclusive Properties, kde Bonami navrhlo i vybavilo celý interiér včetně kuchyně. Vzorový byt v novostavbě o rozloze 82 m2 v západní části Prahy 8 – Libeň si vzali pod svá křídla  designéři Bonami a v rámci rozpočtu 600 000 Kč zařídili byt včetně kuchyně na míru. 3kk, tedy obývací pokoj s jídelnou, kuchyně, ložnice se šatníkem, dětský pokoj, chodba a koupelna tak dostaly novou kompletní podobu během pouhých 9 týdnů.

Autor článku: bonami.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky