kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » 5 destinací pro léto 2022: Zajeďte si za luxusem

5 destinací pro léto 2022: Zajeďte si za luxusem

bazén
Foto Pixabay
V posledních měsících jste tvrdě pracovali anebo za sebou zkrátka máte náročné období? Dopřejte si zaslouženou odměnu v podobě luxusní dovolené. Nemusíte kvůli ní cestovat přes půl světa. I v Evropě máme destinace, kde si budete připadat jako hvězdy první kategorie.

Lefkada

Naším favoritem je řecký ostrov Lefkada. Váš pobyt zde bude definovat jedno slovo: prvotřídní. Co si pomyslíte, když poprvé uvidíte tyrkysovou vodu omývající pobřeží? Co vám proletí hlavou, až poprvé vstoupíte na pláž Porto Katsiki? Co si budete myslet po celou dobu, co se budete koupat v infinity bazénu u svého hotelu? Prvotřídní. Dovolená na Lefkadě navíc vychází skvěle v poměru cena/kvalita. I když si tu můžete užívat ničím nefalšovaný luxus, ceny na ostrově zatím nedosahují astronomických částek.

Foto: Pixabay

Santorini

Zatímco Lefkada patří mezi utajené ráje luxusu, Santorini každoročně hostí smetánku z celého světa. Pobyt zde nepatří k nejlevnějším ani pro běžného cestovatele, natož když si vysníte privátní vířivku s přímým výhledem na moře a západ slunce. Až ale budete relaxovat na místě se sklenkou šampaňského v ruce, dojde vám, že každá utracená koruna stála za to. Jestli cestujete s drahou polovičkou, dovolená na Santorini má ještě jednu přidanou hodnotu –⁠ jen horko těžko byste hledali romantičtější destinaci.

Foto: Pixabay

Mykonos

V Řecku ještě zůstaneme. Přístavy plné obřích jachet, ohromující vily s hektarovou zahradou a vyhlášené kluby –⁠ po tomhle výčtu je asi jasné, proč Mykonos platí za jednu z nejluxusnějších evropských adres. Největší koncentraci přepychových hotelů nabízí hlavní město Chora. Tohle centrum nikdy nekončící zábavy vás přenese do jiného světa. Věděli jste, že v klubu Cavo Paradiso se vykoupete v bazénu věrně kopírujícím tvar Mykonu? Něco takového je možné snad jen tady.

Foto: Pixabay

Marbella

Také ve Španělsku najdete místo, které je synonymem pro luxus. Je jím Marbella, město na jihu země nedaleko Malagy. Díky službám na velmi vysoké úrovni tu svou letní rezidenci mají mnohé hvězdy filmového i hudebního nebe. Chcete objevit přepychový svět pětihvězdičkových hotelů? Ubytování si hledejte mezi centrem a jachetním přístavem Puerto Banús. Mimochodem luxusní mají v Marbelle také počasí. Léto si tu užijete od května až do října.

Foto: Pixabay

Francouzská Riviéra

Rádi byste tohle léto zažili pravý francouzský šarm v honosném kabátku? Vyrazte na Francouzskou Riviéru, kterou můžete znát také pod názvem Azurové pobřeží. V přístavech tu kotví superjachty a silnice kolem pobřeží brázdí sportovní vozy s pořizovací cenou ve výši několika milionů. Ubytovat se můžete v hotelových komplexech, které uspokojí i ty nejnáročnější. A co teprve zdejší pláže. Až na některou vstoupíte a před vámi se rozprostře zdánlivě nekonečné azurové moře, luxusní pocit na sebe nenechá dlouho čekat.

Foto: Pixabay

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky