kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Ski » Feuerstein Nature Family Resort: rodinná dovolená pro náročné

Feuerstein Nature Family Resort: rodinná dovolená pro náročné

Feuerstein
Foto: Feuerstein
Pětihvězdičkový rodinný resort Feuerstein leží v Jižním Tyrolsku, téměř na samé hranici Itálie s Rakouskem, v lyžařské oblasti Ladurns. To je ideální místo pro všechny milovníky zimních sportů.

Hotel Feuerstein Nature Family Resort se stal oblíbeným cílem rodin s dětmi každého věku hned z několika důvodů. Tím hlavním je pestrá nabídka aktivit a služeb, které lze v hotelu využít. Novinkou je spousta programů pro všechny věkové kategorie. A to dokonce i pro ty nejmenší, od miminek až do šesti let. Aktivity probíhají jak uvnitř, tak venku, v závislosti na ročním období. Pokud počasí lyžování ani turistice nepřeje, mohou se děti vydovádět v typické jihotyrolské dřevěné stodole. Připraveny jsou i speciální dílny, jako je kurz kreslení nebo práce se dřevem, kde se zabaví celá rodina. A od května zde bude otevřena také stáj, kde se na koni budou moc projet všichni členové rodiny.

Vířivka s výhledem na nebe

Navíc v hotelu jsou hned čtyři bazény s vodními skluzavkami. A pokud chtějí dospělí trochu klidu, můžou si odpočinout v sauně určené jenom dospělé. Ale nebojte se, do hlavního wellness mohou celé rodiny. Navíc je tu připraveno i spousta masážních a kosmetických procedur a balíčků.

Bezesporu jednou z největších atrakcí hotelu je venkovní vyhřívaný bazén s výhledem na okolní krajinu. Díky konstantní teplotě vody v bazénu, která se pohybuje okolo 30 °C, si hosté mohou pohled na nedaleké hory užít, i když jsou jejich vrcholky pokryté sněhem. Vyhledávané jsou také relaxační prostory a trojice saun, do nichž je dětem vstup zakázán. Příslib naprostého klidu a ve vzduchu se vznášející aroma borovicového oleje se stanou balzámem na nervy. Každá ze saun je jiná, nechybí tradiční parní lázeň, finská sauna a kabina z alpské borovice arolla. Sauny doplňuje vířivka s výhledem na nebe. 

Fine dining na sněhu

Pro milovníky gastronomie je připravena restaurace Artifex a vinný sklep. Podobně jako celý hotel je i zdejší kuchyně dotažena do posledního detailu. Jméno restaurace Artifex není vybrané náhodou, odkazuje k latinskému slovu, kterým se v období renesance označovali umělci. Artifex tak už samotným názvem dává tušit opravdový gurmánský zážitek. Šéfkuchařkou restaurace je Tina Marcelli, která se svým ryze dámským týmem tvoří pokrmy ze všeho, co místní krajina a daná sezona nabízejí. Suroviny Tina Marcelli kupuje výhradně od lokálních farmářů. Například zelenina pochází z farmy Lenzen v Ausserpflersch, maso dodávají Verena Angerer a Alexander Guadagnini z horské farmy Jörgenhof. Restaurace je otevřená od čtvrtka do neděle a k dispozici jsou pouhé čtyři stoly na celý večer. A pozor, opět bez dětí, do Artifexu je vstup od 14 let. Mladší děti lze opět svěřit do rukou pečovatelů, a naplno si tak vychutnat menu o pěti či osmi chodech doprovázené vinným párováním.

V hotelu Feuerstein Nature Family Resort si zkrátka přijde na své každý. Rodiny, milovníci lyžování i špičkové gastronomie. Jediným problémem může být to, že se vám odtud nebude chtít odjet.

Autor: Redakce

Galerie

Foto: Feuerstein

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky