kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Ski » World’s Best Ski Hotel Aman Le Melezin: alpská elegance s asijským designem

World’s Best Ski Hotel Aman Le Melezin: alpská elegance s asijským designem

Hotel Le Melezin
Foto: Hotel Le Melezin
Přímo v srdci francouzského lyžařského střediska v Savojských Alpách Les Trois Vallées leží hotel, který připomíná tradice těch nejlepších francouzských zámků. Pětihvězdičkový Le Melezin se tyčí nad vesnicí Courchevel na sjezdovce Bellecôte, kde vzduch je provoněný borovicemi a všude kolem vás je až neuvěřitelně bílý sníh.

Hotel Le Melezin byl založen v roce 1957 a jeho první jméno bylo Le Savoy. Když ho spatříte poprvé, ihned se vám vybaví atmosféra šlechtického venkovského panství. Má dokonalou polohu na sjezdovce Bellecôte, která vede přímo do centra Courchevel. To je velice populární zimní středisko, kde najdete 150 kilometrů rozmanitých sjezdovek, a to hned v pěti různých výškových stupních – počínaje na 1300 a konče na 1850 metrech nadmořské výšky.

Interiér hotelu Aman Le Melezin je zařízen způsobem, který je typický pro tradiční alpskou venkovskou francouzskou architekturu a zároveň je kombinován s kulturou řetězce Aman, což je výrazně asijský styl – s citem pro minimalismus.

Helikoptérou na vrchol

Nejlepší pohled na hotel, sjezdovku a středisko Courchevel je ovšem seshora, a tak si na recepci můžete zarezervovat jedinečný zážitek: vidět celé údolí z ptačí perspektivy. Hotel nabízí privátní lety, a to ať už horkovzdušným balonem při východu slunce, nebo z helikoptéry či paraglidu. Ale nemusíte být jen ve vzduchu, abyste si užili místní krásy. Objevte zcela nový způsob, jak zažít hory, třeba na sněžném skútru nebo se speciálními sněhovými fatbiky, ideálními pro jízdu po klidných lesních stezkách.

Gastronomický zážitek z Východu

Po náročném dni na svahu všem lyžařům určitě vyhládne, a proto na ně v hotelové restauraci čeká prvotřídní exotická gastronomie. Restaurace Nama podává japonské speciality, které si můžete vychutnat na vyhřívané terase s venkovními krby a jemnými dekami s výhledem na sjezdovku. Pokud nejste příznivci asijské kuchyně, můžete si vybrat polopenzi v pěti místních restauracích, od prvotřídních fusion až po rustikální místní après-ski bar.

Wellness pro bohy

V hotelu Aman Le Melezin je velmi populární prostorný hotelový hammam, kde se dokonale prohřejete po mrazivém dni na sjezdovce. A čeká vás tu i příjemný vyhřívaný bazén. Celkově se wellness rozkládá hned na dvou podlažích a hotel nabízí širokou škálu terapeutických a masážních procedur, takže vás čeká ideální relaxace po dni stráveném na lyžích.

A pokud si chcete užít klid od dětí, hotel nabízí Dětský klub Melezin, který je otevřen denně od 9 do 21 hodin a poskytuje zábavné prostředí pro všechny věkové kategorie s řadou vyhrazených aktivit. Takže o vaše děti bude skvěle postaráno a vy si můžete vychutnat celý den na sjezdovce.

Autor: Dagmar Dandová

Galerie

Foto: Hotel Aman Le Melezin

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky