kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Kalkulačka povinného ručení krok za krokem

Kalkulačka povinného ručení krok za krokem

muž v autě
Zdroj: Archiv
Jak se vyznat v široké nabídce povinného ručení na trhu? Pomůže vám s tím kalkulačka pojištění auta, která za vás jednotlivé nabídky porovná a vybere jen ty nejvýhodnější. Jaké údaje je nutné do kalkulačky zadat a kde je najdete?

K čemu slouží kalkulačka povinného ručení

Než si sjednáte povinné ručení, vyplatí se nejprve porovnat, která z pojišťoven vám nabízí nejvýhodnější podmínky. K tomu už dnes nemusíte obvolávat, nebo dokonce navštěvovat jednotlivé pobočky. Stačí, když do internetového vyhledávače zadáte „pojištění auta kalkulačka“, vyplníte základní údaje o vozidle a pojistníkovi a hned máte před sebou porovnání nabídek.

Jak vyplnit údaje v kalkulačce

Abyste do srovnávače mohli vyplnit údaje o vozidle, vezměte si k ruce malý i velký technický průkaz. Vyplňovat budete typ paliva, registrační značku vozidla, VIN (17místný kód, který najdete na zadní straně malého technického průkazu), číslo velkého techničáku, počet sedadel, počet ujetých kilometrů a datum první registrace vozidla.

V dalším kroku bude třeba zadat údaje o pojistníkovi. Uveďte své jméno a příjmení, rodné číslo, adresu trvalého bydliště, telefonní číslo a e-mailovou adresu, na kterou vám dorazí dokumenty k pojištění.

Srovnání nabídek

Srovnávač vám na základě zadaných údajů zobrazí porovnání povinného ručení v přehledných sloupcích. Získáte tak velice snadno informace o nabízeném produktu konkrétní pojišťovny – limity krytí, možnosti připojištění, slevy, akce apod.

V této fázi si rovněž zvolíte frekvenci plateb, výši pojistných limitů a požadovaná připojištění. Všechny zadané parametry se vám automaticky propíšou do zobrazené ceny.

Sjednání pojištění online

Pokud vás některá z nabídek zaujme, můžete si povinné ručení sjednat online z pohodlí svého domova. Dokumenty včetně zelené, respetivke bílé karty obdržíte hned po sjednání na vámi zadanou e-mailovou adresu, stačí si je vytisknout.

Další kroky závisejí na konkrétní pojišťovně. U některých platí, že je pojistná smlouva uzavřena, pokud je první pojistné v předepsané výši zaplaceno nejpozději v termínu stanoveném v návrhu pojistné smlouvy. Jiné pojišťovny vyžadují zaslání podepsané smlouvy zpět.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky