kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Kam na zimní dovolenou? Zkuste Dolní Engadin!

Kam na zimní dovolenou? Zkuste Dolní Engadin!

Vyhlášeným místem Dolního Engadinu je vesnička Samnaun.
Foto: Moje Švýcarsko
Poznejte tuto zimní sezonu něco nového a vydejte se do malebného švýcarského údolí Dolní Engadin, které je z Prahy vzdáleno necelých šest hodin jízdy autem.

V údolí vás již při příjezdu okouzlí malebná městečka a vesnice s omítanými domy a sgrafitovou výzdobou. K nejkrásnějším patří vesnice Guarda a městečko Scuol. Scuol se svou tradiční zástavbou domů zdobených sgrafity s okny s krajkovými záclonkami a jedenácti minerálními prameny nabízí po lyžování relaxaci v místních minerálních lázních. Lyžařský areál je určen hlavně pohodářům a rodinám s dětmi, pro děti jsou tady též speciálně upravené lanovky. Navíc v partnerských hotelech ve Scuolu získáte i při ubytování od jedné noci skipas v ceně ubytování. Milovníci ledních bruslí se zde mohou vydat na tříkilometrovou upravenou ledovou stezku.

Druhým vyhlášeným místem Dolního Engadinu je vesnička Samnaun, která je propojená s rakouským Ischglem, s 239 km sjezdovek prvotřídní kvality. Samnaun je jedinou bezcelní zónou Švýcarska a lze zde nakupovat bez daně, a to i pohonné hmoty. V Samnaun je možné využít také místní návštěvnickou kartu s řadou výhod, a když už zde budete, rozhodně nezapomeňte ochutnat místní speciality – capuns, pizokels nebo engadinský ořechový dort. Místní hotel Relais & Châteaux Chasa Montana se navíc nově po rekonstrukci představuje jako 5* hotel vyšší kategorie se 45 novými nadčasovými pokoji a apartmány.

Pokud vyhledáváte běžkařské trasy, vydejte se do Val Müstair, údolí spojující Švýcarsko a Itálii, které je také domovem špičkových švýcarských reprezentantů v běžeckém lyžování, bratrů Gianluca a Dario Cologni. Místní běžkařské trasy si tak rozhodně užijete – každoročně se tady koná také jedna z etap Tour de Ski.

Více se dozvíte zde.

Galerie

Foto: Moje Švýcarsko

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky