kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Privátní let: Soukromí, luxus a bezpečí

Privátní let: Soukromí, luxus a bezpečí

letadlo
Foto: CTR Atmospherica Aviation
Co můžete čekat od privátního letu?

Ve čtvrtek se v Praze dozvíte, že vás a vaši rodinu zvou přátelé na víkendovou plavbu po řeckých ostrovech. Počasí je ideální, víkend volný a vy jste vždy chtěli takovou plavbu absolvovat. Poptáte tedy letenku a už v pátek dopoledne přijíždíte na letiště Václava Havla, terminál 3. Letadlo do Řecka vám odlétá za pár minut. Nemusíte chvátat, jedná se o privátní let, tudíž není potřeba dostavit se na letiště s nutným časovým předstihem. V hale už na vás čeká kapitán vašeho proudového letadla Hawker. Představí se, řekne vám, jak bude let probíhat, a provede vás bezpečnostní kontrolou. Pak už nasedáte spolu s rodinou a zvířecím mazlíčkem na palubu letadla, kde vás vítá příjemná hosteska, jež se postará se o pohodlí vaše i vašich blízkých a také vám servíruje vybrané pochutiny a výtečné nápoje včetně výběru z kvalitních vín. Pokud potřebujete během letu cokoliv ze zavazadel, můžete. Příjemně odpočatí po letu se již po poledni sejdete s přáteli a naloďujete se na plachetnici…

letadlo
Foto: CTR Atmospherica Aviation

Přesně takto může vypadat váš odjezd na výlet, pokud využijete služeb privátních letů. Společnost CTR Atmospherica Aviation, a.s., realizuje pro své klienty pohodlné cestování na nejvyšší úrovni už více než patnáct let. Vlastní čtyři letadla a dvě další přibydou v nejbližších týdnech. Flotila se tak bude skládat z Cessny Citation Mustang pro čtyři pasažéry, dvou Hawkerů 900 XP pro dvakrát devět pasažérů a tří nových letadel Phenom 300 od výrobce Embraer, přičemž každé z nich pojme sedm cestujících. Samozřejmostí je posádka tvořená dvěma piloty a hosteskou. Stevardky zajišťují kompletní palubní servis a jsou vyškoleny v oblasti etikety, gastronomie a bezpečnostních a nouzových postupů. Pro hostesky společnosti Atmospherica Aviation létání není jen jejich profese, ale především záliba.

kočky
Foto: CTR Atmospherica Aviation

Bezpečnost nade vše

Atmospherica Aviation operuje lety v rámci celé Evropy, Afriky, Blízkého Východu a Indie, včetně přilehlých ostrovů. Jelikož piloti mají speciální výcvik pro přistávání na složitých letištích, letadla Atmospherica Aviation mají oprávnění pro létání na letiště, jako jsou St. Moritz – Samedan, Innsbruck, Sion, Lugano a jiná podobná letiště. Jako jeden z mála provozovatelů v kategorii business jet má tato společnost oprávnění létat také za podmínek nízké dohlednosti. Všichni piloti mají ten nejpřísnější výcvik pro létání v nízkých dohlednostech a jsou schopní přistát v obtížných podmínkách. Piloti jsou díky přísnému systému opakovaného výcviku (každý pilot nalétá na letovém simulátoru 32 hodin ročně) důkladně připraveni na celou škálu nestandardních a mimořádných událostí. Kde ostatní nepřistanou, piloti Atmospherica Aviation ano.

Privátní letecká přeprava zažívá růst a poptávka po soukromých letech je vysoká. V době covidové pandemie nebylo pro cestující jednoduché plánovat cesty dlouhou dobu předem, neboť podmínky vstupu do jednotlivých zemí a možnosti vycestování se často měnily. Proto si lidé odvykli plánovat cestování s časovým předstihem a častěji přistupovali k nákupu letenek a ubytování až na poslední chvíli. Na pružné reakce a komfortní servis si velmi rychle přivykli a vyhledávají je i nyní.

letadlo
Foto: CTR Atmospherica Aviation

Rychle a bez čekání

Klienti volí privátní leteckou přepravu zejména právě z důvodu její rychlosti a flexibility. Soukromé letadlo dopraví cestující do požadované destinace rychle a bez čekání. Letadla mohou přistávat i na menších letištích, to znamená klientovi často odpadá další cestování vozem či vrtulníkem. Flexibilita zase dává klientům svobodu. Pokud se klient rozhodne letět na poslední chvíli, nevadí. Pokud se klientovi při návratu protáhne jednání nebo se zkrátka zdrží, jednoduše zavolá a odlet se posune. Dalším důvodem, proč klienti preferují soukromou přepravu, je určitě soukromí a diskrétnost, která je pro Atmospherica Aviation samozřejmostí. Na pozadí všech zmíněných atributů klade společnost primární důraz na bezpečí pasažérů i posádky, a to vždy a za každé situace.

Atmospherica Aviation komunikuje a prodává své lety koncovým zákazníkům napřímo a obchoduje také s největšími světovými brokerskými domy. V obou případech je však pro společnost nejdůležitější osobou pasažér, který privátním proudovým letadlem cestuje. Ten může před letem vyjádřit svá přání, co se palubního servisu týče. Catering pro klienty zajistí Atmospherica Aviation buď svůj, nebo z jakékoliv klientem vybrané restaurace. Společnost si u jídla a nápojů podávaných na palubě vždy zakládá na znalosti jejich původu a na tom, že jsou té nejvyšší kvality. Let se tak pro klienta může stát i gurmánským zážitkem. Pokud má klient rád dobré víno, na palubě letadla Atmospherica Aviation může navíc ochutnat víno z nabídky pečlivě vybraného vinařství Hirschmüller.

jídlo
Foto: CTR Atmospherica Aviation

Protože se jedná o privátní leteckou přepravu, musí být přístup k cestujícím velmi osobitý a individuální, aby se klienti Atmospherica Aviation na svých cestách cítili výjimečně a v dobrých rukou. U nových klientů se společnost snaží předvídat, čím by mohla svého klienta potěšit. Pokud například letí klient do Londýna, dostane při vystupování z letadla deštník. Jestliže se společností Atmospherica Aviation letí klient opakovaně, palubní personál i ostatní zaměstnanci už vědí a pamatují si, co si cestující přeje a co mu udělá radost. Vyjádření osobního poděkování a pochvaly od klienta je pak pro společnost nejvyšším oceněním. Společnost CTR Atmospherica Aviation, a.s., chce a hodlá být pro své klienty skutečnou špičkou na trhu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky