kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Osvětlení pro moderní prostory a Trendy 2024/25 na veletrhu Light + Building

Osvětlení pro moderní prostory a Trendy 2024/25 na veletrhu Light + Building

Fotograf: Pietro Sutera

Inovativní koncepty osvětlení pro vnitřní i venkovní situace budou představeny na veletrhu Light + Building 2024 ve Frankfurtu od 3. do 8. března 2024. Světlo a osvětlení mají klíčovou roli při plánování moderních prostor a míst v rámci tématu „Work+Living“. Designová osvětlení od vystavovatelů jako Artemide, Arkoslight nebo Molto Luce nabízejí široký sortiment od smart, přenosných a minimalistických produktů až po jedinečné, individuální kousky s překvapivými efekty.

Zaměření na modularitu využití prostorů, včetně měnících se požadavků na osvětlení, zdůrazňuje potřebu přizpůsobitelnosti a kombinace designu s inovativní technologií. Kromě toho se ukazuje, že dynamické pracovní prostředí vyžaduje nové koncepty osvětlení pro vnitřní prostory, které zohledňují specifické podmínky komunikace a zvyšují kreativitu, pohodu a produktivitu zaměstnanců.

Osvětlení a akustika jdou ruku v ruce a nové kreativní návrhy od společností jako Alphabet nebo Zumi spojují příjemnou atmosféru světla s absorbujícími vlastnostmi materiálů, jako jsou filc, recyklované plastové lahve nebo jiné akusticky účinné materiály.

Ve venkovním prostředí hrají světla klíčovou roli nejen v bezpečném osvětlení, ale i v estetickém vnímání veřejných prostor. Výrobci, jako AEC Illuminazione nebo Goccia, nabídnou širokou škálu produktů, které zdůrazňují architekturu a zvyšují kvalitu času stráveného venku.

Fotograf: Pietro Sutera

Light + Building 2024/25 také odhalí tři klíčové trendy: Welcome Tomorrow s magickými efekty, Embrace Simplicity s klidným designem a Create Uniqueness s jedinečností. Světelné trendy prezentuje na veletrhu studio bora.herke.palmisano. Zdůrazňuje inovativní kombinace technologií a designu. Vizionářský design spojuje magické světelné efekty s moderními technologiemi a přináší hypnotickou estetiku.

Embrace Simplicity se zaměřuje na prospěšné a klidné designy s důrazem na udržitelnost a přírodní autenticitu. Kvalitní řemesla, experimenty s alternativními materiály a cit pro užitečnost jsou v popředí. Create Uniqueness propouští do designu jedinečnost a neopakovatelnost, spojuje různorodé a speciální kousky v eklektickém mixu. Tvary, povrchy a nekonvenční design vytvářejí charisma a inspirativní kompoziční nápady.

Fotograf: Pietro Sutera

Trendoví průzkumníci bora.herke.palmisano – Claudia Herke, Cem Bora a Annetta Palmisano – analyzují mezinárodní trendy v módním a uměleckém světě pro Messe Frankfurt, poskytují cenné vedení v trendech a inspirujících speciálních představeních. Přidejte se k objevování budoucnosti osvětlení na Light + Building 2024/25.

Pro více informací o výstavě a registraci, návštěvníci mohou navštívit oficiální webové stránky www.light-building.com. Veletrh představuje ideální příležitost pro profesionály i nadšence pro moderní osvětlení a design, aby objevili nejnovější trendy a inovace v oboru. Vstupenky zakoupíte zde.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky