kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Golf » Golfový rok 2021 se ponese ve znamení inovací

Golfový rok 2021 se ponese ve znamení inovací

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti TeeTime SE
Golf patří mezi sporty, který se u Čechů těší čím dál tím větší oblibě. Zvýšený zájem sebou přináší nejen poptávku po dalších hřištích, ale také po inovacích. Tento trend se stal výzvou pro společnost TeeTime SE, která se zabývá vývojem a provozováním golfových systémů. Do nové sezóny 2021 přináší inovace, které zpříjemní život jak hráčům tohoto sportu gentlemanů, tak i samotným hřištím.

Společnost TeeTime SE si během dvaceti let, kdy působí na trhu, získala oblibu u více než 63 tisíc uživatelů v České republice i zahraničí, kterým umožňuje rychlou a snadnou rezervaci hřišť a nákup hracích časů za zvýhodněné ceny. Stojí na pevných základech dlouholeté tradice, zároveň však jde se svými vizemi kupředu a drží krok se stále se vyvíjejícími moderními technologiemi. Proto v roce 2021 připravila pro své uživatele i partnery řadu novinek, které jim usnadní a zpříjemní život v golfovém světě.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti TeeTime SE

Novinky v aplikaci umožní členům České golfové federace mít svou členskou kartu v mobilu

Fenoménem 21. století je přechod do online světa, který poskytuje širokou škálu možností, čímž uživatelům zjednodušuje život v mnoha ohledech. A jelikož pokrok a moderní technologie kráčí kupředu, společnost TeeTime SE na tyto změny pružně reaguje a chystá v průběhu února a března letošního roku zbrusu novou verzi své aplikace. Její součástí se nově stane i elektronická členská karta České golfové federace, kterou budou moci členové využívat místo dosavadní plastové karty. Díky tomu lze najít vše podstatné přehledně na jednom místě v chytrém telefonu – v jedné mobilní aplikaci si mohou hráči pohodlně rezervovat hru a zároveň využívat benefity elektronické členské karty ČGF. „Základními funkcemi EČK budou přehled platných členství a zobrazení QR či čárového kódu ke každému členství, jež bude obsahovat stejné informace jako dosavadní magnetický proužek. Nechybí ani HCP historie dle metodiky WHS a další,“ vyjmenovává výhody nového online systému Jan Loužecký ml.. Po aktualizaci na novou verzi se všem stávajícím uživatelům mobilní aplikace TeeTime SE zobrazí elektronická členská karta ČGF automaticky, pro nové uživatele aplikace bude EČK k dispozici po instalaci a registraci, při níž se napojí na své registrační číslo ČGF.

Nasbírané TeeCoiny přinesou hráčům řadu benefitů

Hráči využívající nákupy fee s platbou předem se mohou rovněž zapojit do věrnostního programu, při kterém budou získávat odměnu v podobě TeeCoinů. Při každém takovém nákupu jim na jejich účtu naskočí částka v poměru 100 Kč = 1 TeeCoin. Za nasbírané TeeCoiny si potom mohou pořídit zajímavou odměnu, která bude ohodnocena příslušným počtem TeeCoinů, vycházejícím z ceny a pořizovací hodnoty vybrané odměny. „Hráči budou moci získat například hrací fee od zapojených hřišť, slevy na ubytování nebo nákup golfových pobytových balíčků, golfové vybavení, míčky či rukavice, ale také například soudek Plzeňského prazdroje, pravé Champagne, let vrtulníkem a slevu na něj či další předměty a hodnotné ceny od hřišť a našich marketingových partnerů,“ vypočítává Jan Loužecký ml. benefity, které mohou hráči v rámci věrnostního programu získat. 

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti TeeTime SE

Komunitní golf = větší radost z golfu! 

Komunitní prostředí ke golfu patří. A proto jsme od nové sezóny doplnili mobilní aplikaci a webový portál TeeTime o novou funkcionalitu komunitní golf, která umožňuje např. vytvoření komunity z vašich přátel, pozvání na přátelskou rundu a sdílení dosažených úspěchů.

Chystá se unikátní podcast o golfu: CZECHgolfcast bude plný aktualit a zajímavých hostů

Další novinkou, která jistě potěší všechny milovníky golfu, je připravovaný CZECHgolfcast. Jedná se o první projekt svého druhu – český podcast zaměřený na golf, který bude pravidelně přinášet novinky z oblasti golfu, rozhovory se známými osobnostmi i aktuality. Diváci jej budou moci sledovat jako video prostřednictvím platformy YouTube, anebo si jej pustit v audio podobě – třeba v autě po cestě na golfové hřiště…

Galerie

Autor: Jan Loužecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky