kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Golf » Ladies European Tour se opět odehraje v Berouně

Ladies European Tour se opět odehraje v Berouně

Zdroj/foto: Pixabay
Pokud současná zvláštní situace dovolí, významnou golfovou událostí roku na českých hřištích se stane Tipsport Czech Ladies Open 2021 od 25. do 27. června. Po loňské premiéře turnaj opět zavítá do Beroun Golf Clubu a bude součástí až neuvěřitelně nabyté turnajové listiny Ladies European Tour 2021, která zavítá na 4 světadíly.

„Jsem velmi rád, stejně tak jako naši členové, že se turnaj Czech Ladies Open po roce uskuteční opět na našem hřišti. Jsem přesvědčen, že hřiště a celý areál bude v červnu perfektně připraven a bude plně splňovat parametry této druhé nejvýznamnější světové tour,“ dodal prezident Beroun Golf Clubu Vojtěch Matějček.

Tipsport Czech Ladies Open 2021 bude posledním turnajem evropské dámské elity, odkud se budou moci hráčky kvalifikovat na olympijské hry a zároveň bude i nominačním turnajem na podzimní Solheim Cup. Je zároveň naplánován do úvodní části „23týdenního evropského turné“ a toto vše zajišťuje nejlepší možnou hráčskou účast. O finanční prémie ve výši 5 200 000 Kč bude bojovat 132 hráček z cca 25 zemí celého světa.

Můžeme s určitostí předpokládat start obou předchozích vítězek Tipsport Czech Ladies Open, Carly Booth ze Skotska a Emily Kristine Pedersen z Dánska. Další silné zastoupení by měly představovat mj. vítězky turnajů LET Annabel Dimmock, Florentyna Parker, Hannah Burke nebo Amy Boulden. Do Česka by se také měly vrátit loňské medailistky našeho turnaje, Christine Wolf z Rakouska a Sanna Nuutinen z Finska, a stejně tak i sympatická a úspěšná Švédka JuliaEngström.

Českou reprezentaci by mělo tvořit až deset hráček a z toho polovina nejlepších amatérek, které při loňském ročníku potvrdily svoji výbornou výkonnost a postavení na světovém amatérském žebříčku WAGR a pět jich prošlo cutem do finálového kola.

„Jsme v kontaktu i s nejlepší českou golfistkou Klárou Spilkovou. Troufnu si říct, že pokud její program na LPGA nebude v termínové kolizi s naším turnajem, ráda si českou LETku opět zahraje. Velmi mě těší pokračující podpora a spolupráce jak s titulárním partnerem, sázkovou společností Tipsport, tak partnerství s Beroun Golf Clubem. Vážím si pomoci všech našich partnerů, kteří jak věřím, budou při nás stát i v této covidové době, spolupráce s Českou golfovou federací a samozřejmě samotnou Ladies European Tour Ltd. Postavení turnaje nás zavazuje uspořádat úspěšnou akci, podobně jako v loňském roce, což nám potvrdily pozitivní ohlasy z mnoha stran, zejména pak z řad samotných hráček,“ řekl promotér Luboš Koželuh.

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky