kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Příběh Miele: 125 let inovací a kvality

Příběh Miele: 125 let inovací a kvality

Příběh Miele: 125 let inovací a kvality

Na počátku 125letého příběhu byly společné sny, smělé vize a především neúnavná píle. Když v roce 1899 založili Carl Miele a Reinhard Zinkann v německém Herzebrocku společnost Miele & Cie., svou prací a důrazem na nekompromisní kvalitu položili základy budoucího lídra v oblasti prémiových přístrojů pro domácnost. V duchu zásady „Immer besser – vždy lepší“ začaly továrnu opouštět první přístroje, které měly usnadnit práci v zemědělství a brzy poté i v domácnostech.

Podnik, který na začátku 20. století začal jako řemeslná výroba s jedenácti spolupracovníky, se v průběhu času proměnil v silnou, úspěšnou a všeobecně uznávanou společnost s celosvětovým působením, která dnes vyrábí nejen domácí spotřebiče jako pračky, sušičky, myčky nádobí, chladničky či vysavače, ale také přístroje pro profesionální provozy – hotely a restaurace, prádelny a čistírny nebo nemocnice či laboratoře. Přístrojovým vybavením od Miele se může pochlubit mnoho prestižních projektů, ať už jde o hotelové komplexy, pohádkové jachty, nejznámější výškové budovy, rezidenční bydlení celebrit nebo oceňované rodinné domy.

Rozhodnutí obou zakladatelů vyvíjet a vyrábět jen ty nejkvalitnější přístroje vydobylo firmě uznání a široký okruh zákazníků. Ti dávají výrobkům Miele přednost pro jejich spolehlivost, dlouhou životnost, nadčasový a nezaměnitelný vzhled spojený s účelností i uživatelským komfortem. I to jsou důvody, proč Miele pravidelně získává ocenění i vítězství v nezávislých spotřebitelských testech i v designérských soutěžích po celém světě.

Generace 7000 – vše, co si vaše kuchyně může přát

Špičku v současných technologiích i designu ve světě kuchyňských přístrojů Miele představuje generace 7000. Najdete tu pečicí, parní či kombinované parní trouby, indukční varné desky, kávovary, chladničky nebo digestoře. Přístroje jsou navrženy tak, aby se dokonale integrovaly do moderních kuchyní a přinesly uživatelům nejen bezkonkurenční komfort, ale i precizní výsledky. FoodView, TasteControl, Mix & Match, AutoDos, HydroClean nebo TempControl – to jsou některé z oblíbených technologií a funkcí, které umožňují např. sledování stavu pokrmu v troubě, automatické dávkování mycího prostředku, zabránění přepečení, přesné udržení teploty vaření nebo automatické čištění vnitřního prostoru konvektomatu.

Díky systému inteligentní domácnosti Miele@home je navíc možné přístroje ovládat či kontrolovat na dálku pomocí chytré aplikace.

Miele slaví – a vy si můžete vybrat z mnoha atraktivních dárků

V rámci 125. narozenin představuje Miele bohatou nabídku akčních modelů napříč všemi produktovými skupinami. Jubilejní modely 125 Edition nabízejí inovativní funkce či hodnotné příslušenství zdarma, u přístrojů s označením 125 Gala Edition můžete využít navíc bezplatné prodloužení záruky o 125 týdnů.

To platí také pro jubilejní novinku – edici vestavných spotřebičů v novém matně černém provedení, která vychází z modelů ArtLine a důsledně podporuje koncept kuchyní bez madel, čímž Miele odpovídá na nejnovější trendy v tvorbě kuchyní. V matně černém designu si můžete sestavit celou kuchyň.

Miele oslavuje 125 let úspěchů, ale zároveň si uvědomuje závazek k neustálému vylepšování svých produktů. Přijďte se přesvědčit do našeho Miele Experience Centra v Praze nebo Brně. Neuvěřitelných 125 let historie a inovací není jen důvodem k oslavě, ale také inspirací k dalším rokům plným vynikajících výrobků a služeb.

www.miele.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky