Architektura & Design

Svoboda volby: Kolekce Grohe Colors

Svoboda volby: Kolekce Grohe Colors
31.3.2021

Barvy nejsou v interiérovém designu pouhým módním výstřelkem. Umožňují nám vyjádřit náš osobní vkus, a navíc mají zásadní vliv na náš každodenní život. Některé barvy vás dovedou nabít energií a jiné zase uklidnit – to platí zejména v koupelně. Dobře navržená koupelna zaujme nejen svým krásným, sladěným vzhledem, ale má také mnoho praktických vlastností. Pečlivě vybraná kombinace barev a materiálů vodovodních baterií, sanitární keramiky a doplňků vytváří dohromady místo, kde si můžete odpočinout od každodenních starostí.

Vše je o detailech

Úchvatná povrchová úprava PVD dodává všem výrobkům GROHE, od baterií po splachovací tlačítka, neodolatelný a dlouhotrvající lesk. Jedinečné řemeslné zpracování je patrné z každé vrstvy. Proces PVD dosahuje až šestinásobné přilnavosti jednotlivých povrchových vrstev. Díky tomu jsou všechny naše vodovodní baterie mimořádně odolné vůči korozi i hrubšímu zacházení. To zaručuje, že si zákazníci mohou užívat prémiového výkonu našich špičkových vodovodních baterií mnoho desítek let. Objevte barevné varianty z pestré kolekce GROHE Colors.

Supersteel: Smysl pro luxus

Prostřednictvím této kartáčované povrchové úpravy, která se skvěle hodí nejen k oceli, ale také světlému mramoru, betonu nebo středně tmavému dřevu, dosáhnete vysoce luxusního dojmu.

Nikl: Přírodní styl plný harmonie

Niklová povrchová úprava najde své místo především v koupelnách, ve kterých se spojují kvalitní technologie s organickými prvky, aby společně vytvořily minimalistický, avšak přirozeně působící prostor. Nejlépe vypadá v kombinaci s kameny, světlým betonem nebo mramorem.

Warm Sunset: Hřejivý dotek luxusu

Hřejivý dotek luxusu pro všechny milovníky osobitého designu. Barevné provedení Warm Sunset se stane třešničkou na dortu všech netypických koupelen a dodá jim výjimečnou atmosféru. Hodí se například k tmavým kamenům, mramoru nebo betonu.

Hard Graphite: Urbanistický, dynamický styl

Toto barevné provedení je vhodné pro elegantní doplnění čistě bílého prostoru, nebo naopak jako nenápadný doplněk barevně precizně sladěných koupelen. Dobře doplňuje především subtilnější materiály, jakými jsou například beton nebo světlé dřevo.

 

Cool Sunrise: Opravdový unikát

Povrchová úprava Cool Sunrise je skutečně jedinečná. Její oslnivý lesk evokuje sofistikovaný a tradiční luxus, zatímco pokud zvolíte matnou verzi, prozáří vaší koupelnu moderním stylem s nádechem nostalgie. Kombinujte s tmavými, světlými nebo čistě bílými interiérovými prvky.

Grohe Essence

Pestrá škála prémiových produktů, které vás zaujmou svým moderním a elegantním designem – to je filozofie řady Essence. Nechte se inspirovat dvěma vysoce kvalitními povrchovými úpravami řady Essence – tradiční elegance zářivě lesklých povrchů a moderní čistoty povrchů broušených.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.