kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Uklidňující, energické i s nádechem luxusu:
Moderním koupelnám vládnou barvy

Uklidňující, energické i s nádechem luxusu:
Moderním koupelnám vládnou barvy

Uklidňující, energické i s nádechem luxusu: Moderním koupelnám vládnou barvy

Bílá koupelnová keramika nebo chromované baterie patří k osvědčené klasice interiérového vybavení. Při navrhování koupelny však už zdaleka nejsou jedinou volbou. Nové postupy a technologie umožnily příchod nejen celé palety barev, ale také netradičních metalických nebo kameninových povrchů. Design koupelny si tak lze navrhnout přesně podle vlastních preferencí a zvolit kreativní kombinace s osobitým vyjádřením. To umožňuje i kvalitní švýcarská značka LAUFEN, která díky inovativnímu přístupu nabízí barevnou sanitární keramiku, baterie i koupelnový nábytek. Nechte svou koupelnu zazářit!

Dominanty koupelny v barvě

Umyvadla, vany a klozety v šedé nebo černé barvě jsou jedním z největších koupelnových trendů současnosti. V interiéru působí čistě, nevšedně a dominantně. Zatímco s matem lze snadno vytvořit vysoce moderní nebo industriálně laděnou koupelnu, černá lesklá keramika buduje dojem luxusu a jedinečnosti. Je krásná, elegantní, perfektně se hodí do prostoru s mramorem, skvěle vypadá ale i v kontrastu s bílou. „Barevnou keramiku nabízí LAUFEN hned v několika kolekcích, například nová kolekce MEDA, oblíbený Kartell • LAUFEN nebo IlBagnoAlessi, která nově zahrnuje produkty v netradiční barvě café mat. Budou jednoznačnou chloubou koupelny a skvěle budou ladit zejména se zemitými tóny,“ říká Iva Šedivá, vedoucí marketingové komunikace společnosti Laufen CZ.

Uklidňující, energické i s nádechem luxusu: Moderním koupelnám vládnou barvy

Pestrobarevné skříňky

Ani úložné prostory nezůstávají pozadu. Umyvadlové nebo závěsné skříňky lze pořídit v hravých pastelových barvách jako světle modrá, starorůžová, mentolová nebo oblázkově šedá. Působí relaxačním a pozitivním dojmem. Skvělou volbou jsou do menších prostor, protože je prosvětlují a opticky nezmenšují. Pro nejnáročnější, kteří si potrpí na luxus, jsou skříňky s metalickým efektem nebo s laminátovým povrchem v kameninovém vzhledu. „Kolekce IlBagnoAlessi nabízí nejrůznější úložné prostory s povrchem, který na pohled připomíná kámen. K dispozici jsou v přírodních tónech, například v barvě terracotta. Vybírat lze ale i z dalších, paleta barev obsahuje více než 30 odstínů a 3 speciální nuance s povrchem v barvách kovů, konkrétně mědi, titanu a zlata,“ doplňuje Iva Šedivá a dodává, že nový nábytek ARUN zaujme barvami v tónech přírody.

Uklidňující, energické i s nádechem luxusu: Moderním koupelnám vládnou barvy

Metalické odstíny

Chromované baterie jsou koupelnovou stálicí, dnes už ale ne jedinou možností volby. I do této oblasti si barvy probojovaly cestu, a proto si kreativní duše mohou vybírat z trendy černé nebo efektních metalických odstínů, například ve zlaté, zlatorůžové nebo inox kartáčované oceli. Barevnou rozmanitost přinesly inovativní PVD povrchy. Díky této technologii je barva součástí kovu, nikoliv samostatnou fólií nebo nátěrem. Její povrch je enormně tvrdý, odolný vůči korozi, oděru i vysokým teplotám. Nehrozí, že by se barva s postupem času začala odlupovat. Baterie jsou tak nejenom krásným detailem koupelny, ale zároveň si svůj vzhled uchovávají po dlouhá léta.

Uklidňující, energické i s nádechem luxusu: Moderním koupelnám vládnou barvy

Energické barvy

Celkový design koupelny významně dotváří i doplňky, nemusí být však za každou cenu decentní nebo nevýrazné. Právě naopak. V módě jsou energické a pestré barvy. Oranžová nebo modrá vnesou do místnosti oživení a zcela jinou energii. Pomáhají také lépe členit prostor kolem umyvadla, na zdi, v koutu místnosti nebo na nikách. „Mezi produkty LAUFEN máme doplňky v netradičních tónech jantar, smaragdově zelená, oranžová mandarinka, modrá nebo třeba pudrová růžová. Barvy se v našich kolekcích propisují i do nejmenších detailů. Tím poslední je metalické provedení tlačítka u sprchovací toalety Cleanet Riva. Kromě klasické kartáčované oceli je k dispozici varianta ve zlaté lesklé, světle zlaté matné, černém titanu v matu nebo růžové v lesku. Perfektně jej lze sladit s celkovým designem koupelny,“ doplňuje Iva Šedivá.

Autor článku a fotografií: www.laufen.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky