kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky
Výsledky vyhledávání

Regionální novinky: stovky „spořitelních“ bytů pro Brno

Odesláno Petra Vorelová na 7. 4. 2022
0

Karlovy Vary sází na družstva

Město Karlovy Vary hodlá ve spolupráci se soukromými investory nabídnout dostupnější variantu družstevního bydlení, a to zejména pro mladé lidi. Využít chce přitom městské pozemky v rozvojových lokalitách. Město počítá s výstavbou ve formě PPP projektu, tedy ve spolupráci soukromého a veřejného sektoru. Město i investor by se stali členy družstva a postavené byty by pak mohli získat k pronájmu zájemci o bydlení. Řádově by mohlo jít až o stovky bytů.

Foto: Pixabay

Stovky „spořitelních“ bytů pro Brno

Česká spořitelna plánuje v Brně ve spolupráci s městem vybudovat stovky bytů až za 1,5 miliardy korun. Stavět se má na pozemcích města v oblasti Západní brána. Byty mají sloužit k nájemnímu bydlení například pro lékaře, učitele nebo policisty a mladé rodiny, přičemž nájemné by mělo být oproti tržnímu nižší až o 25 procent. ČS chce v ČR realizovat projekt dostupného bydlení po vzoru Vídně, kde její mateřská společnost Erste postavila už přes deset tisíc dostupných nájemních bytů. Za tímto účelem založila ČS dceřinou společnost Dostupné bydlení České spořitelny.

MS Invest zahájil druhou etapu v Brně

Developerská společnost MS Invest zahájila druhou etapu projektu Palác Trnitá v Brně. Plánuje v ní postavit 138 jednotek, a to komerčních, obchodních, ateliérů a bytů s plánovaným dokončením v prosinci 2023. Z původně kancelářské budovy se stal projekt kombinující rezidenční bydlení a kancelářské a retailové prostory. Společnost tak reagovala na zvyšující se poptávku po bydlení a provedla změnu stavebního povolení.

Foto: MS Invest

Autor: Jan Němec

 • Change Currency

 • Change Measurement

 • Advanced Search

  0 Kč - 50 000 000 Kč

  Další možnosti vyhledávání

  0 Kč - 100 000 Kč

  Další možnosti vyhledávání
 • Our Listings

  • Obnovit heslo

  Porovnejte nabídky