kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky
Výsledky vyhledávání

Kategorie Archivy: Nezařazené

Strečka

Na co se používá strečka

Strečka neboli strečová fólie je tenká pružná fólie z polyetylenu nebo jiných plastů, která se používá pro různé účely v domácnosti, v potravinářském průmyslu a v obchodě. Tato fólie má schopnost se při natáhnutí strečovat a opět se vrátit do své původní podoby, což jí dává název „strečová fólie“.

Ford Mustang MACH 1

FORD MUSTANG MACH 1 – ZE ZÁVODNÍ DRÁHY NA SILNIC...

Ford Mustang Mach 1 byl poprvé uveden na trh v roce 1969 a již tehdy rozvíjel kvality výchozí verze GT s důrazem na zvýšení výkonu a přitažlivosti designu. Současný Mach 1 navazuje na toto pojetí atraktivním zevnějškem i využitím řady vynikajících dílů Ford Performance z modelů Shelby GT350 a Shelby GT500.

Japonsko

BEZPEČNÝ RÁJ ASIE

Japonsko zažívá populační krizi, kvůli níž se miliony venkovských domů nabízejí za pakatel. Opačná situace panuje v Tokiu a dalších velkých městech, kde ceny realit trhaly v posledních letech rekordy. Přesto svými výnosy zůstávají pro cizince nadmíru atraktivní.

Rony Plesl: Memento Mori

Současné umění na Letním výtvarném salonu

Letní výtvarný salon Kodl Contemporary již pošesté uvádí přední umělce současné scény. Expozici je možné navštívit v prostorách Galerie KODL do 31. července.

Norsko

Prázdninová bilance

Blízkost vody, dojezd do čtyř hodin a roční frekvence návštěv aspoň čtyř pobytů delších, než je rychlá víkendovka. Tak vypadají požadavky průměrných zájemců o koupi druhého domova, jejichž počty narostly s příchodem pandemie a možností práce odkudkoli.

dobíjecí stanice

Bez dobíjecích stanic to nejde. Kancelářské budovy zat...

Doprava na elektřinu bude z velké části čerpat energii podle jednoduchého principu: když auto nečinně stojí, nabíjí se. Myslet na to musí všichni stavitelé parkovacích stání. V kancelářských budovách zatím i prestižní certifikáty vyžadují jen skromný podíl dobíjecích míst. Realita ale může být brzy mnohem náročnější.

Porovnejte nabídky