kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » ARCHITECT+ » Architecture & Design Network – Setkání předních světových představitelů architektury v Praze

Architecture & Design Network – Setkání předních světových představitelů architektury v Praze

Přední mezinárodní a regionální architekti a developeři se ve dnech 20. – 21. března sejdou v Praze na Architecture & Design Network CEE Summitu, klíčové události pro architektonickou a designérskou komunitu.


Vzhledem k tomu, že region střední a východní Evropy rozšiřuje počet svých projektů a zaujímá pozici klíčového trhu na mezinárodním architektonickém poli, summit se zaměří na řešení aktuálních trendů, výzev a příležitostí, které se v oboru vyskytují.


Architecture & Design Network CEE bude hostit řadu mezinárodních řečníků, jako jsou Jacob Kurek,Partner, Henning Larsen, Craig Kiner, Associate Director, Zaha Hadid Architects, Pascal Cornips, Partner, Benthem Crouwel Architects, Luca Aldrighi, ředitel, RMJM Milano, Garrett Robbins, zakladatel a majitel, Brime Robbins, Gideon Maasland, ředitel Studia 8, MVRDV, abychom jmenovali alespoň některé.
Z Londýna přiletí česká legendární architektka Eva Jiřičná, partnerka a spoluzakladatelka společnosti AI Design, která vystoupí v hlavním programu summitu.
Ruku v ruce s architekty budou významní realitní giganti diskutovat o tom, co je potřeba k vytvoření ikonických regionálních projektů. Mezi nimi vystoupí Petr Palička, Country Managing Partner pro Českou republiku, Penta Real Estate, Milorad Mišković, Managing Partner, KARLIN PORT REAL ESTATE, spoluzakladatel OPPORTUNITY REAL ESTATE FUND SICAV a WESTERN BALKANS INVESTMENT PLATFORM, Magdalena Reńska, Managing Director / Memb

Zúčastní se také přední regionální architektonické kanceláře, které zastupují jejich klíčoví vedoucí pracovníci. Z Jiřího Opočenského, zakladatele OVA, Alexandry Georgescu, spoluzakladatelky KOGAA, Aleše Marka, ředitele a předsedy představenstva AED Projects, Jakuba Filipa Nováka, výkonného ředitele NOA Architects, Jan Mach, zakladatel, Mjölk architekti, Martin Sedmák, hlavní architekt, ATELIER A8000, Sean Clifton, ředitel, Jestico + Whiles , Jakub Klaska, zakladatel, Klaska ltd, Ivan Boros, partner, edit! Architects, Viktorie Součková, Managing Director Prague, Boggle Architects, Petr Stojanov, Managing Director & Chief Architect, StopPRO, Jan Holna, CEO & Partner, DAM architekti, Tomáš Němec, Partner, Qarta Architects a mnoho dalších.


Akce se bude zabývat zásadními body, jako je budoucnost architektury v České republice a projekty v regionu střední a východní Evropy. Bude se zabývat přístupem k navrhování obytných, kancelářských a pohostinských budov a také výzvami na cestě k udržitelnosti.
Díky kombinaci panelových diskusí, hlavních prezentací a navazování obchodních kontaktů je Architecture & Design Network CEE akcí, které se musí zúčastnit každý, kdo pracuje v oblasti architektury, designu a realitního developmentu.

Pro více informací navštivte oficiální stránku Architecture & Design Network CEE: www.archcee.com

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky