kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » ARCHITECT+ » Dveře MASTER – pro interiéry s názorem i vášní!

Dveře MASTER – pro interiéry s názorem i vášní!

Otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň EFEKTA 40/00, obklad stěny EFEKTA Foto: JAP FUTURE

Interiéry navrhované na zakázku často vyžadují atypické rozměry nejen nábytku, ale i otvorových prvků. Technické zázemí dnes umožňuje výrobcům hravě překonávat standardní výšky. Výjimkou nejsou ani dveře a zárubně od podlahy až ke stropu bez nadpraží.

Dveře s konstrukčním řešením prostřednictvím rámu z eloxovaného hliníku mohou být vyrobeny až do výšky 3 700 mm. Přitom jsou stabilní a nekroutí se ani vlivem okolní teploty ani s přibývajícími léty. Navíc je jejich opláštění flexibilní, a to jak materiálově, tak i stranově. Například na dveře do šatny se z jedné strany zvolí designová dýha a z druhé strany praktické zrcadlo.

Otočné dveře MASTER od podlahy až ke stropu opláštěné zrcadlem Foto: JAP FUTURE

Zmíněné benefity jsou spojeny s dveřmi MASTER, které má technickými vzory chráněné na patentovém úřadu firma JAP FUTURE. Další detaily doplňuje její jednatel Petr Paksi: „Nabízíme opláštění různými materiály sklem, MDF deskou v surovém, lakovaném nebo dýhovaném provedení, zrcadlem, lamináty či magnetickou tabulí. Dveře MASTER jsou opravdové unikum, a pokud máte ohledně materiálu na dveře MASTER specifické přání a bude jen trochu reálné, tak Vám ho firma splní“.

Důmyslné konstrukční řešení generuje další praktické výhody pro uživatele i bytové architekty a designéry. Na výběr je klasické i skleněné provedení o síle 4 cm s možností zvukově izolační a tepelné odolnosti, kterou zajišťuje vnitřní výplň z extrudovaného polystyrénu a spodní mechanický práh. Najdou tak uplatnění všude tam, kde jsou vyšší nároky na zvukový a teplotní komfort.

Otočné dveře MASTER ve skryté zárubni AKTIVE 40/00 Foto: JAP FUTURE

Dveře MASTER lze upravit i do šikmých prostor v rámci podkroví. K dispozici je variabilita nejen ohledně celkové výšky, ale i šířky a tvaru dveří. „Nemáme výšku dveří odstupňovanou po 10 centimetrech, dveře a k nim zárubně vyrobíme v jakékoli výšce po milimetrech bez příplatku až do maxima, což je 3 700 mm. Dovoluje nám to výrobní zázemí firmy pro atypická řešení, která se pro nás vlastně stávají standardem“ upřesňuje Petr Paksi a dodává: „Dveře MASTER jsou k dispozici v otočné i posuvné variantě. Otočné dveře lze zkombinovat se skrytými zárubněmi JAP a vytvořit tak minimalistický design interiéru, ve kterém dveře a zeď, případně její obklad, lícuje v jedné rovině. Pro posuvnou variantu jsou připravená bezobložková stavební pouzdra JAP nebo posuvy na zeď případně do stropu.“

Otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň EFEKTA 40/00, obklad stěny EFEKTA Foto: JAP FUTURE
Posuvné dveře MASTER ve stavebním pouzdru a v posuvu JAP foto: JAP FUTURE

Dveře MASTER jsou dokonalé, jedinečné a technologicky precizní v každém detailu. Výrobce JAP zajišťuje komplexní poradenský a technologický servis od začátku zakázky až po její realizaci, což z dveří MASTER dělá ideální produkt pro designově originální návrhy architektů a bytových designérů.
www.japcz.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky