kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » ARCHITECT+ » Kancelářské projekty bude nyní zdobit 2N Access Unit M

Kancelářské projekty bude nyní zdobit 2N Access Unit M

Zdroj/foto: Se souhlasem 2N
Nová generace přístupových jednotek 2N Access Unit M je založena na jedinečné patentované technologii, které je dvakrát rychlejší a bezpečnější než RFID. Přístupové jednotky jsou k dispozici ve čtyřech variantách včetně Bluetooth čtečky pro přístup s pomocí chytrého telefonu.

Nová čtečka jednotky 2N Access Unit M má veškerou inteligenci přímo v sobě a funguje bez nutnosti komunikace s řídícím serverem. Samozřejmostí je certifikované krytí IP55 a IK7. Svými skvělými vlastnostmi se kromě kancelářského prostředí neztratí ani v luxusním rezidenčním projektu.

Zdroj/foto: Se souhlasem 2N

Nejrychlejší přístup mobilem

S novou Bluetooth technologií stačí uživateli k autentizaci 0,3 vteřiny. Potřebuje pouze staženou aplikaci 2N Mobile Key, která mu plně nahradí RFID kartu. Aplikace je bezplatná a šetří tak náklady za RFID karty, které se navíc uživatelům často ztrácí. Čtecí vzdálenost mezi mobilem a jednotkou lze nastavit, stejně tak i režim otevírání. Technologie Bluetooth a šifrovaná komunikace mezi mobilem a čtečkou přitom zamezují zneužití identifikačních údajů.

Nadčasový design a rychlá instalace

Vzhledu dominuje tvrzené sklo na povrchu, které se nepoškrábe ani každodenním kontaktem se vstupní kartou. Úzké provedení čtečky je perfektní pro instalaci na zárubně dveří před zasedací místnosti. Uplatnění najde ale všude, kde bojujete s místem. Kompaktní rozměry umožňují snadnou, a hlavně rychlou instalaci na rám dveří. To znamená jediné – efektivnější instalace, která ušetří spoustu času instalačním firmám.

Zdroj/foto: Se souhlasem 2N

Snadná konfigurace a správa

Čtečky lze snadno nastavit přímo přes jejich webové rozhraní či vzdáleně s využitím cloudové služby 2N Remote Configuration. Tím navíc administrátorům a správcům objektů kompletně odpadají starosti spojené s nastavováním routerů a firewallů. V případě větších instalací lze čtečky hromadně konfigurovat a spravovat ze softwaru 2N Access Commander. Jedná se o profesionální software pro přístupové systémy s přehledným grafickým rozhraním a intuitivním ovládáním. Software slouží nejen pro správu přístupů do objektu, ale i pro monitorování stavu přístupových jednotek v reálném čase. Součástí tohoto softwaru je základní docházkový systém a přístupová jednotka tak mimo jiné může sloužit jako docházkový terminál zaznamenávající příchody a odchody všech zaměstnanců.

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky