kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Vily Třebonice: Unikátní butikový projekt s moderní technologií na západním okraji Prahy

Vily Třebonice: Unikátní butikový projekt s moderní technologií na západním okraji Prahy

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti PSJ Invest
Projekt dvanácti prémiových vil s velkou zahradou a bazénem na tuzemském realitním trhu nemá obdoby. Vily Třebonice přináší dvanácti rodinám bydlení snů v mimořádně komfortních, praktických a ekologických domech vybavených ultramoderní technologií.

Elegantní vily se zahradou a terasou, ze které se dá skočit rovnou do vlastního bazénu, nabídnou ničím nerušené soukromí obehnané živým plotem. Součástí komorního komplexu jsou společné prostory sdílené se sousedy, kde je k dispozici mimo jiné altán, posezení u ohniště s grilem, dětské hřiště nebo venkovní fitness centrum. Developerem ojedinělého projektu ověnčeného cenami European Property Awards je společnost PSJ Invest, která vytvořila ikonický pankrácký mrakodrap V TOWER, Prague – nejvyšší rezidenční dům v ČR.

Nízkopodlažní vily stojí na pozemcích o rozloze až 1500 m2 se vzrostlými stromy. Mají plochu do 302 m2, prostornou terasu (až 101 m2) s pergolou a zahradu s bazénem, který je součástí standardní dodávky. Zahrada je koncipována tak, aby s interiérem domu tvořila jeden organický bezbariérový celek. Velkorysý obývací pokoj doplňují tři nebo čtyři ložnice, většina s vlastní koupelnou. Samozřejmostí jsou šatny a množství úložných prostor. Díky 340 cm vysokým stropům a velkoformátovým oknům jsou jednotlivé pokoje velice světlé a působí neobyčejně vzdušným dojmem. Všechny vily mají kryté garážové stání nebo parkovací místo na pozemku pro dva vozy. Finální podobu každé zahrady a vily dotvoří architekti podle přání majitele.  

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti PSJ Invest

Technologie pro 21. století   

Domy promyšlené do nejmenšího detailu jsou podsklepené a mají tzv. extenzivní zelenou střechu, která zadržuje vodu, pohlcuje prach, omezuje hluk, zlepšuje tepelnou izolaci a nechává dům splynout s okolní krajinou. Vytápění zajišťují špičková tepelná čerpadla De Dietrich a díky rekuperaci a systému řízeného větrání domy splňují nejnižší energetickou náročnost třídy A. Některé inovativní technologie, například sofistikovaná výměna a filtrace vzduchu nebo tichý systém chlazení stropů, byly převzaty z projektu V TOWER, Prague. Podobu chytrých plotů ocenili porotci soutěže Red Dot Award.  

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti PSJ Invest

International Property Awards   

Projekt je situován na okraji Prahy na klidném místě obklopeném zelení, jen pár kroků od Dalejského potoka, daleko od městského ruchu, zároveň však v přímém dosahu – několik minut jízdy od stanice metra a nákupní zóny ve Zličíně. V těsné blízkosti je Pražský okruh a Rozvadovská spojka, cesta na letiště zabere čtvrt hodiny. Autobusová zastávka je vzdálená 7 minut chůze. 

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti PSJ Invest

Projekt Vily Třebonice v loňském roce získal dvě prestižní ocenění European Property Awards (2020 – 2021) a letos se zúčastní celosvětového finále této soutěže. Ve druhé polovině tohoto roku bude k dispozici vzorový dům. Na stejné období je naplánována kolaudace.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti PSJ Invest
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti PSJ Invest

         

Autor: Roman Zvarič

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky