kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » ŠPIČKOVÉ ČESKÉ DVEŘE, UNIKÁTNÍ TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A PRVOTŘÍDNÍ SERVIS

ŠPIČKOVÉ ČESKÉ DVEŘE, UNIKÁTNÍ TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A PRVOTŘÍDNÍ SERVIS

Dveře UNICO 11 s povrchem SOLO MATRIX - MYSTERY s sklem SATINATO
Dveře UNICO 11 s povrchem SOLO MATRIX - MYSTERY s sklem SATINATO

SOLODOOR je předním českým producentem interiérových dveří a obložkových zárubní se sídlem v západočeské Sušici. Od roku 1997 zde vyrábí finančně dostupné, spolehlivé, kvalitní a funkční dveře a zárubně. Kořeny firmy ale sahají hlouběji do historie dřevařského průmyslu v Sušici, která se celosvětově proslavila výrobou sirek. Společnost nabízí certifikovaný sortiment a je také držitelem osvědčení CZECH MADE a označení „Ekologicky šetrný výrobek“.

Dveře s oblou hranou

Kromě výrobků prvotřídní kvality poskytuje SOLODOOR také širokou škálu doplňkových služeb, mezi které patří odborné poradenství, nezávazná kalkulace ceny, vizualizace dveří ve zvoleném interiéru, profesionální montáž, a navíc také možnost získat nadstandardní pětiletou záruku. Společnost je spolehlivým partnerem, který klientovi usnadňuje celý nákupní proces, šetří mu čas i starosti.

Díky dlouholetým zkušenostem s různými developerskými projekty umí SOLODOOR vyhovět i speciálním požadavkům a vyrobit dveře na míru přímo pro daný projekt. V portfoliu má jak dveře interiérové, tak vnitřní dveře vchodové, které jsou bezpečnostní, splňují zákonnou povinnost týkající se požární odolnosti a odpovídají platným normám.

Dveře se skrytým falcem

Vlastní vývoj a nejmodernější technologie umožňují značce vytvářet chytrá, designová a unikátní řešení, mezi které patří dveře se skrytým falcem (reverzní dveře). Ty charakterizuje perfektně splývající rovina dveří a zárubní a skryté závěsy. Tyto dveře ale nejsou jen designovým prvkem, jde také o praktické řešení pro malé prostory – otevírají se totiž v opačném směru, tzn. do zárubně a díky tomu potřebují pro otevírání méně místa.

Velmi oblíbené jsou exkluzivní povrchové úpravy SOLO MATRIX a CPL SOLO 3D, které společnost pro své dveře nabízí. Jde o nejmodernější laminátové povrchy, jejichž hlavním benefitem je dokonalá imitace struktury dřeva na pohled i na dotek – pohmatem je možné cítit jemné drážky jejich struktury. Vyznačují se mimořádnou odolností vůči mechanickému poškození a vnějším vlivům a snadnou údržbou.

Dveře se skrytým falcem

V portfoliu značky najdeme několik prémiových modelových řad s kvalitními řemeslně zpracovanými dveřmi v širokém spektru nejrůznějších dekorů a s řadou benefitů – k dostání jsou dveře protihlukové, kouřotěsné, požárně odolné a bezpečnostní či dveře odolávající rozdílu teplot a vlhkosti mezi místnostmi.

SOLODOOR nabízí také dveře s výškou 210 cm, které poskytují vyšší komfort a z hlediska estetiky pozvedají interiér na vyšší úroveň.

Více informací najdete na: www.solodoor.cz.

Zdroj: SOLODOOR a.s.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky