kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Dodejte vaší firemní akci nádech luxusu!

Dodejte vaší firemní akci nádech luxusu!

Vstupte do světa, kde hudba není pouze na pozadí společenských událostí, ale klíčovým prvkem, který podtrhne atmosféru a vyzdvihne jméno vaší firmy. Hudební agentura Pianomoments, přináší do firemní oblasti jedinečné hudební zážitky tvořené na míru.

Ať už pořádáte setkání s partnery, firemní večírky, konference nebo slavnostní předávání cen – při každé této příležitosti může hudba pozvednout hodnotu dané události. Pianomoments už několik let zajišťuje hudební program pro firemní akce a dokáže odhadnout, co přesně vaši hosté potřebují. Profesionální muzikanti z našeho týmu se postarají o různorodý program, ať už v podobě harfy pro jemný podkres nebo hudební kapely na večer. Zaměřujeme se výhradně na živou hudbu, která má ten největší efekt a také ohlas u firem.

V čem tkví kouzlo živé hudby?

Pozvete-li si na akci DJ nebo pustíte reprodukovanou hudbu, uslyšíte to, co slýcháte v restauracích nebo rádiu, nebudete se ničím odlišovat od ostatních tuctových večírků. Kvalitní živá hudba je naopak vnímána jako vyšší třída zábavy, zvyšuje prestiž akce. Ukazujete vašim partnerům a zaměstnancům, že vám na nich záleží a jste ochotni investovat do kvalitní zábavy.

Ač se to zdá jako jednoduchý úkol, vybrat vhodnou hudební produkci pro akci může být oříšek. Dejte si pozor na tři časté chyby, které mohou znepříjemnit chod celé události. V první řadě je to výběr hudebního žánru, který se nemusí trefit do vkusu vašich hostů nebo do celkového prostoru dané události. Základem úspěchu je zvážit, jaký typ lidí na akci bude, jak formální má akce být a jakou atmosféru chcete během večera nastavit. Hudba má taktéž podpořit gradaci celé události, pokud se vybere nesprávně nebo její načasování není ideální, nálada během večera vyšumí. Nemalým detailem je i vhodná hlasitost hudební produkce. Vašim hostům bude určitě velmi nepříjemné, pokud se při konverzaci neuslyší. Ať už se bude jednat o jakékoli hudební uskupení, je třeba pracovat s akustikou prostoru a sehnat kvalitní ozvučení. Zároveň také reagovat na chod události a měnit hlasitost hudby s ohledem na proslovy a jiné náhlé vstupy.

Jak může vypadat vydařený firemní večírek?

Nedávno jsme například vytvářeli hudební program pro setkání 400 účastníků jedné velké farmaceutické společnosti v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. První část večera doprovázela klavíristka decentními tóny, při čemž se mohli hosté bavit a korzovat se sklenkou dobrého vína. Jakmile se nálada mezi hosty uvolnila, přišla na řadu hudební kapela, která roztančila celou společnost. Organizátoři akce v tomto případě správně odhadli hosty a přizpůsobili tomu načasování a gradaci hudebních vystoupení. Pianomoments už zajistilo zbytek, což byl výběr hudebních žánrů, které se v průběhu večera proměňovali podle potřeb publika.

Autor článku: Barbora Kůstová

Firemní večírky konané v noblesních prostorách vyžadují i elegantní hudební řešení!

Vyzdvihnout hodnotu vaší firmy se dá i výběrem místa pro váš večírek, což může být například zámek nebo krásný historický prostor. Nejen výzdoba dodá takové události nádech luxusu. Můžete vsadit například na smyčcový kvartet a pokud tomu bude vaše společnost nakloněna, tak zvolit i známější skladby z klasické hudby. Ty mohou v průběhu akce vygradovat do filmových nebo muzikálových hitů. Ozvláštnit hudební program se dá i vystoupením známého umělce, který udělá vašim hostům malý koncert a přidá na významu události i vaší firmy. Mít úspěšný firemní večírek, neznamená končit vždy taneční uvolněnou zábavou. Pro mnoho společností je ideálním zakončením příjemná konverzace a setkání se se starými přáteli. Tuto podvečerní náladu tak podpoří například jazzové hudební uskupení, které se dokonale přizpůsobí uvolněnému rytmu večera.

Hudební agentura pokryje různorodost událostí

Vybrat hudbu pro významný firemní okamžik je komplexní záležitost. Jedním z řešení je vsadit na zkušené profesionály, kteří vám vytvoří hudební zážitek na míru. Hlavní výhodou naší hudební agentury Pianomoments je flexibilita. Přizpůsobujeme se potřebám každé firemní události, ať už je to formální večírek, konference nebo slavnostní předávání cen. Zajistíme vám živou muziku v nejrůznějších žánrech a nástrojových uskupeních. Kontaktujte nás pro konzultaci a společně vytvoříme hudební program, který vaši firemní událost povýší na novou úroveň.

Autor článku: Barbora Kůstová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky