kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Bomma: Krásy přírody

Bomma: Krásy přírody

lustr
Foto: Bomma
Lastury měly v historii různá využití. Získávala se z nich perleť pro výrobu šperků a knoflíků, existují ostrovy, kde se používaly jako platidlo nebo prostředek k náboženským rituálům, najdeme je v erbu několika měst a v novodobé historii také v logu firem. Silnou symbolikou, jedinečností každého kusu a mistrnou formální elegancí se inspiroval i umělecký ředitel společnosti BOMMA Václav Mlynář v nové kolekci svítidel Mussels.

„Především slávky mě vždy fascinovaly svým jednoduchým, a přesto velmi sofistikovaným tvarem. Každá je originální, ale společně tvoří velmi zajímavé kompozice. Nesou v sobě prvky elegance, organičnosti a tajemna zároveň,“ říká Mlynář.

Dvě křišťálové části obklopují z obou stran světelný zdroj, který je upevněn kovovou monturou v odstínu lesklého antracitu nebo kartáčované zlaté. Skleněná mušle nese otisk struktury zvlněné vodní hladiny, která po prosvícení vytváří na skle efekt odrazu světla od vodní plochy.

Svou vlastní kompozici si můžete složit z šesti, dvanácti nebo osmnácti světelných komponentů, přičemž jednotlivá svítidla lze zavěsit samostatně nebo ve shlucích o desítkách až stovkách kusů ke znásobení výsledného efektu. Vybírat lze ze dvou poloh otevření a několika barev – čiré, kouřové, alabastrové nebo tmavé perlové, která věrně odráží černou slávku. Vyjde vás na cenu od 9000 Kč/kus.

Autor: Eva Slunečková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky