kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Designové novinky: Exotické vzory a baroko

Designové novinky: Exotické vzory a baroko

design
Foto: Dolce & Gabbana
Jaké designové novinky jsme si pro vás připravili?

Exotické vzory a baroko

U příležitosti amerického týdne designu v Miami představila italská módní značka Dolce & Gabbana další přírůstky do sekce interiérového vybavení. Tři patra impozantní budovy zaplnily exotické vzory čalouněného nábytku a doplňků Dolce & Gabbana Casa. Premiéru tu měly nové kolekce stolů a stolků, židlí a sedaček, skříněk, koberců, lamp a dalších doplňků a dekorativních předmětů. Dvojice nových motivů DG Logo a Oro 24k se připojují ke čtyřem již existujícím: Carretto Siciliano, Blu Mediterraneo, Leopardo a Zebra. Všechny jsou poctou vynikajícímu řemeslnému zpracování, italskému designu a autentickému DNA populární značky.

Holistické doplňky

S novou autorskou značkou Holibe přichází obchod s přírodní kosmetikou a doplňky Beloved. Holibe je zkratkou pro holistic being, tedy život v rovnováze, a poskytuje tak ideální prostor pro předměty z kvalitních přírodních materiálů s dalším přesahem. „Před více než rokem se zrodil nápad. Mít doma kámen, který se dá využít i jinak než jen jako dekorace. Mít doma svíčku, která se stane nadlouho pevnou součástí interiéru. Mít možnost měnit uvnitř vůně, podle aktuální nálady či ročního období,“ přibližuje proces zakladatelka Beloved Alex Rambousková. Po měsících rešerší spatřila světlo světa trojice znovuplnitelných svíček ze vzácných kamenů a eticky vyráběné jógamatky. Svíčky tvoří mosazné náplně ručně plněné sójovým voskem a přírodními esenciálními oleji a vložené do schránek ze tří kamenů – růženínu, onyxu a mramoru.

svíčka
Foto: Holibe

Komoda snů

Kolektiv multimediálních umělců a designérů M.P.K.J.V.L.J.S. znovu udeřil. Tentokrát na přání vyrobil jedinečnou komodu, která putovala ke klientovi z Prahy. Po zakázkách z USA, Itálie a Anglie je to vůbec poprvé, co se jejich dílo zdrží v domácnosti na území Česka. Jak už je u autorů zvykem, i tentokrát se jedná o neobvyklou kombinaci materiálů keramiky, mramoru, stěrky s příměsí zlata, dubového a ořechového dřeva. V komodě spojili síly mistři svých řemesel – keramik Milan Pekař, malířka Lucie Jindrák Skřivánková a truhlář Jakub Vávra – a nechali průchod své fantazii. Umělecký kus na míru vašim představám, který nebude mít nikdo jiný na světě, u kolektivu M.P.K.J.V.L.J.S. pořídíte za cenu 400 000 korun.

komoda
Foto: M.P.K.J.V.L.J.S.

Autor: Eva Slunečková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky