kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Designové novinky: Úžasné vázy Peel Vase

Designové novinky: Úžasné vázy Peel Vase

vázy
Zdroj: Pixabay
Jaké novinky se udály v oblasti designu?

Okvětní lístky

Z kanadského Vancouveru jsou designérky Alyssa Lewis ze Studia Block a Marcela Trejo, které se propojily v sérii minimalistických váz. Jejich projekt Peel Vase společně představily na Salone del Mobile v Miláně a časopis Dwell je obratem zařadil do výběru toho nejzajímavějšího, co bylo na největším veletrhu designu loni k vidění. Sada tří novinek sestává z kusů v různých výškách, které Lewis a Trejo navrhly tak, aby se daly různě konfigurovat podle květin a efektu, kterého chcete v interiéru dosáhnout. Použít se dají jako standardní vázy na květiny, působivé jsou i samostatně – jejich vrstvy se navíc dají postupně odlupovat jako okvětní lístky.

vázy
Zdroj: Pixabay

Drobnosti dělají rozdíl

Architektka Daniela Polubědovová představila na Designbloku novou značku Zlesart. Založila ji spolu s majitelem domu v Humpolci, Petrem Novákem, pro kterého prvky původně navrhla na míru jako doplnění interiéru. Tehdy madla a nožky ke kávovým stolkům Novák sám ručně odlil z kovu. To bylo však předtím, než se na ně začalo vyptávat až příliš mnoho známých, kteří k němu domů zavítali na návštěvu. Doplňky připomínající přírodniny totiž zaujaly skoro každou návštěvu, a tak v nich Novák spatřil potenciál a rozhodl se ho rozvíjet dál. Dnes jejich Zlesart nabízí madla v nespočtu velikostí a barevných provedeních, z nichž si spolehlivě vybere každý a už se Nováka na nic ptát nemusí. Jejich úchytky a podnoží ve tvaru křehkých větviček mluví samy za sebe.

Zdroj: Pixabay

Mistrovská kreace

Horkou novinkou showroomu Grand Beds jsou jedinečná designová křesla U.F.O. od italské značky Mavimatt. Křesla jsou dokonalou kombinací kreativního umění v nábytkářském průmyslu. Vyzkoušejte na showroomu kromě ručně vyráběných kontinentálních postelí z ryze přírodních materiálů i tato mistrovská díla zkušených italských řemeslníků, která vám pomohou obohatit váš cit pro umění. Exkluzivním prodejcem designových křesel značky Mavimatt je showroom Grand Beds Česká republika.

Zdroj: Pixabay

Efektní obklad stěny

Sofistikovaný víceúčelový obkladový systém EFEKTA z dílny českého výrobce JAP FUTURE  využívá svůj potenciál na maximum. Stěnám dokáže nabídnout výběr z široké palety obkladových materiálů – přírodní dýhy v třinácti dekorech, lakované sklo, Grafosklo, zrcadlo i odolné lamináty věrně napodobující kov či kámen. Díky možnosti snadného zavěšení zařizovacích prvků interiéru, jako jsou policové systémy, závěsné skříňky či držáky na ramínka a brýle, je ideálním řešením také pro domácí šatny i vybavení kanceláří, hotelových pokojů či módních butiků.

Zdroj: Pixabay

Autor: Eva Slunečková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky