kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Gourmet mix: Legendární pražská kavárna Slavia opět ožívá

Gourmet mix: Legendární pražská kavárna Slavia opět ožívá

jídlo
Foto: Se souhlasem kavárny Slavia
Jaké novinky se udály na gourmet scéně?

Esence češství

Legendární pražská kavárna Slavia opět ožívá. Bohatá historie, unikátní atmosféra a exkluzivní výhled rámovaný rozměrnými okny zaručují mimořádný zážitek v každou denní dobu. Starosvětský interiér si zachovává neopakovatelného genia loci, tvořeného unikátními mramorovými kulisami se stylovým dřevěným nábytkem. Nové menu si zakládá na české tradici podložené rakousko-uherským dědictvím. Ve Slavii si tak dnes můžete dopřát třeba tatarák z uzeného kapra s omáčkou z podmáslí a kopru, telecí kroketu se zelným salátem či dekonstruovaný Sachrův dort. Středobodem dění kavárny se stal majestátní kávový bar s bohatým výběrem domácích dezertů.

Zdroj: Se souhlasem kavárny Slavia

Happy Mama

Funky restaurace Mama Shelter Prague přináší populární koncept netradičního designu, výtečné italské kuchyně, zábavy a live DJ večerů. Přijďte se svými přáteli nebo rodinou a vychutnejte si lahodná jídla ve stylové restauraci. Nabízí se výběr osvěžující, lehké, moderní kuchyně. A ta neapolská pizza! Pro malé i velké je k dispozici stolní fotbálek, arkádové hry, kulečník nebo ping-pong. V neděli si nenechte ujít legendární Mama brunch. Mama má ráda kvalitní české pivo, podporuje menší pivovary, a tak najdete na čepu skvělé Únětice a Cobolis. Happy Hours koktejly (platí pro vybrané drinky) od 16:00 do 19:00 každý den za 99 korun!

Zdroj: Se souhlasem Mama Shelter Prague

Fine-dining mezi řádky vinné révy

Návštěva restaurace a vinařství Salabka je vždy nezapomenutelným zážitkem. Nádherný výhled na město mezi řádky vinné révy vám umožní na chvíli zapomenout na shon metropole pod vámi a na okamžik vás přenese na místo, kde se všední starosti rozplynou. Ve stejném duchu lze popsat také zážitek z fine-diningové restaurace Salabka, která je již druhým rokem zařazena v průvodci Michelin. V klidné atmosféře můžete ochutnat nejlepší produkty od lokálních dodavatelů, které vám šéfkuchař Petr Kunc připraví ve svém osobitém stylu. Zažijte atmostéru výjimečného místa, které stále udržuje na živu pražskou vinařskou tradici.

Zdroj: Se souhlasem vinařství Salabka

Autor: Sabina Bařinová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky