kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » MOLTENI & C: Vášeň pro krásu a podmanivý design

MOLTENI & C: Vášeň pro krásu a podmanivý design

sedačka
Zdroj: MOLTENI & C
Kombinuje nejmodernější technologie s tradičním přístupem prověřeným generacemi. Designový nábytek slavné italské rodinné značky, která vznikla před téměř devadesáti lety, je klenotem interiérů domů, hotelů i ambasád po celém světě. Špičkové technické propracování, funkčnost a prvotřídní kvalita materiálů skloubená s vizí těch nejvýznamnějších designérů a architektů. Kromě celé škály nábytku jako jsou pohovky, židle, křesla, stoly či postele, nabízí do detailu propracované šatní systémy. Dopřejte si i vy jedinečný šperk s otiskem těch nejsofistikovanějšího designérských jmen, jako jsou Giovanni Ponti nebo Vincent van Duysen. Značku MOLTENI & C exkluzivně zastupuje Konsepti. 

Pohovka Octave

Geometrické tvary, které je možné spojit do hranatých či lichoběžníkových kompozic. Modulární sofa Octave je inspirována širokými okny mrakodrapů a úchvatnými výhledy na velkoměsta. Maximální pohodlí zajistí dvě hloubky sedu a sestava zádových polštářů. Mezi jednotlivé části pohovky lze umístit lichoběžníkové či obdélníkové prvky vhodné k odkládání občerstvení či notebooků.

Zdroj: MOLTENI & C

Křeslo D1514

Křeslo D.151.4 navrhl v letech 1949 – 1951 významný italský designér Gio Ponti pro zaoceánské parníky a výletní lodě. Od té doby se v nezměněné podobě tento designový skvost vyrábí – v látkovém či koženém potahu a nohami z amerického masivního ořechu a mosazi.  

Zdroj: MOLTENI & C

Postel Anton

Pečlivě vybrané materiály, jemné a čisté linie. Postel Anton vdechne vaší ložnici harmonickou rovnováhu. K dispozici je v textilním či koženém provedení, má cínové nohy a lze ji kombinovat s lavicí ve stejném materiálovém provedení. 

Zdroj: MOLTENI & C

Šatní systém Gliss Master      

Kolekce šatních skříní Gliss Master − různorodá řešení, která se přizpůsobí na míru každému prostoru. Kvalitní struktura rámu, vnitřky zásuvek potažené ekokůží a kovové prvky v kombinaci s teplými barevnými tóny. Systém je doplněn sofistikovaným osvětlením vně i uvnitř prostoru a nabízí řadu promyšlených úložných prvků.

Zdroj: MOLTENI & C

Židle Tea

Židle Tea, kterou navrhl britský designer Jasper Morrison, představuje moderní pojetí pití čaje. Vyrobena je z masivního dřeva a díky své robustnosti, čistým liniím provedení a nízké váze si ve vaší jídelně brzy najde svoje místo. 

Zdroj: MOLTENI & C

Autor: Lucie Kafková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky