kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Nová kolekce LAUFEN MEDA: Uklidňující minimalismus a funkčnost na prvním místě

Nová kolekce LAUFEN MEDA: Uklidňující minimalismus a funkčnost na prvním místě

Všestranná kolekce, která od prvního okamžiku navodí v koupelně pocit klidu a harmonie. Zaměřená na detail a vynikající čistou geometrií – z vnější strany obdélníková s architektonickým profilem, uvnitř však oblejší s velkorysými, přitom jemnými tvary. Taková je nová kolekce MEDA, kterou pro známou švýcarskou značku LAUFEN navrhl renomovaný designér Peter Wirz. MEDA si klade za cíl z koupelny vytvořit komfortní prostředí a navodit pocit bezpečí. Myslí ale i na praktičnost. Její název je odvozen ze sousloví ‚Made for Life‘, proto je navržena jako vysoce funkční, maximálně modulární a zahrnuje vše od umyvadel a baterií až po nábytek.

Elegantní umyvadla s odkládacím prostorem

Umyvadla nové kolekce zaujmou promyšleným designem, který zvnějšku striktně kopíruje pravoúhlost a lineární tvary, uvnitř však uplatňuje zaoblené hrany, díky čemuž se umyvadla udržují snadno čistá. V nabídce jsou v nejrůznějších velikostech a tvarech, od decentních umývátek až po dvojumyvadlo. Potěší odkládacími plochami pro hygienické potřeby, které budou vždy rychle po ruce. Zatímco umyvadla s instalací do nábytku jsou k dostání v lesklé a matné bílé barvě, umyvadla s umístěním na desku jsou doplněna navíc o matnou černou a grafitovou variantu. Vedle klasického keramického provedení jsou vybraná umyvadla MEDA nově k dostání v inovativním materiálu MARBOND.

Relaxační koupel v tenkostěnných vanách

Designovým skvostem kolekce MEDA jsou vany – ať už vyberete volně stojící, s umístěním ke zdi nebo rohovou variantu. Vyrobeny jsou ze zmíněného prémiového materiálu MARBOND, který vyniká odolností a příjemným pocitem na dotek. Volně stojící vana je kromě bílé k dostání v netradiční dvoubarevné variantě. Zatímco uvnitř je lesklá bílá, vnější část je v módní matné traffic šedé.

Důmyslné baterie s chytrým designem i technologiemi

Umyvadla a vany doplňují baterie, které perfektně odrážejí charakteristický styl nové koupelnové kolekce. Kombinují několik geometrických prvků – štíhlé a oblé tvary doplněné širším ústím baterie a pákovými madly, které zrcadlí oválný tvar umyvadel.

Inovativní toalety s tichým splachováním

Ve stejném designovém duchu jako umyvadla a vany jsou provedeny i klozety a bidety. V prostoru působí decentně, uvnitř však ukrývají nejnovější technologii Silent Flush značky LAUFEN. Ta fascinuje extrémně tichým splachováním. Díky novému způsobu usměrňování vody v míse je minimalizován nejenom zvuk šířící se prostorem, ale taktéž uvnitř. Máte tak jistotu, že uprostřed noci nevzbudí osobu spící ve vedlejší místnosti. Vír toaletu navíc důkladně pročistí a spotřebuje pouze 4,5 litru vody. Toalety jsou zároveň bez oplachového kruhu, takže se udržují snadno čisté. Stojící a závěsné klozety a bidety jsou k dispozici v lesklé a matné bílé, v matné černé a matné grafitové.

Skříňky v mnoha variantách

Ani koupelnový nábytek nezůstává pozadu. Umyvadlové a závěsné skříňky díky minimalistickým liniím dokonale ladí s každým prvkem řady MEDA a poskytují bohatý úložný prostor. Umyvadlové skříňky jsou precizně navrženy tak, aby s umyvadly přirozeně splynuly. Opatřeny jsou tichým pojezdem a hliníkovými úchyty s atypickým designovým zpracováním, díky kterému skvěle vypadají a současně zabraňují případnému průniku vody do zásuvek. Koupelnový nábytek MEDA potěší i rozsáhlým výběrem povrchového provedení. Na výběr je nadčasový bílý mat, módní šedá traffic a cappuccino, divoký dub nebo některá ze 40 druhů barev. Vnitřní prostor je pak vyveden v trendy antracitové barvě.

Veškeré designové kolekce švýcarské značky LAUFEN jsou k vidění v pražském showroomu LAUFEN space Prague v blízkosti náměstí I. P. Pavlova. www.laufen.cz 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky