kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Prémiová prodejna světové módy pod taktovkou Colliers

Prémiová prodejna světové módy pod taktovkou Colliers

prodejna
Foto: Colliers
V centru Prahy v ulici u Prašné brány otevřel prodejce předních světových módních značek Vermont Holding novou prémiovou prodejnu Vermont Store. Projekt vznikl pod taktovkou společnosti Colliers a vyniká velkorysou výměrou 435 m2 a interiérem navrženým slavným italským architektonickým studiem.

Vermont Holding provozuje v regionu střední a východní Evropy stovku prodejen, z toho v České republice více než čtyřicet, a zastupuje značky jako GANT, Karl Lagerfeld, DIESEL, Odd Molly, Peak Performance, Camel Active, Manuel Ritz, Trussardi nebo Paoloni. Prostřednictvím společnosti Colliers, která poskytuje služby v oblasti komerčních nemovitostí, hledal exkluzivní prostory v centru Prahy pro nový Vermont Store. Odborníci Colliers pomohli vyhledat a vyjednat podmínky nájmu unikátních prostor v ulici U Prašné brány s výměrou 435 m2. Moderní interiér prodejny navrhl slavný italský architekt a designér Marco Donati, který si zakládá na originalitě, nejkvalitnějších materiálech a propracovaných detailech. Prémiový maloobchodní prostor se tak proměnil v exkluzivní Vermont Store – video najdete zde.

„Ulice U Prašné brány a celé její okolí je oblíbenou lokalitou high-endových módních značek a v posledních letech se stala domovem řady monobrandových i multibrandových prodejen,“ říká Marjan Gigov ze společnosti Colliers. Vermont Holding hledal místo bez kompromisu, a to se podařilo nalézt v jedinečném renesančním objektu s přímým výhledem na Prašnou bránu a ulici Na Příkopě. Vermont Store se tak stal největší a nejexkluzivnější prodejní galerií společnosti.

Aktuálně dostupné prémiové obchodní prostory v centru Prahy naleznete zde.

Galerie

Foto: Colliers

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky