kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Projekty nájemního bydlení si žádají kvalitní a funkční řešení, které lidem přináší radost

Projekty nájemního bydlení si žádají kvalitní a funkční řešení, které lidem přináší radost

byt
Foto: Decoland
Aktuální ekonomická situace již delší dobu nahrává nájemnímu bydlení, které se dostává do popředí zájmu nejen klientů, ale také investorů. Hypoteční trh zažívá prudké ochlazení, a tak se nájemní bydlení nabízí jako efektivní řešení pro obě strany.

Trh s nájemním bydlením se bude v nejbližších letech rozšiřovat a tím pádem se zákonitě začne segmentovat. Dosud se poptávka po vybavení nájemního bytu rovnala poptávce po co nejlevnějším zařízení, kterého nebude škoda při rychle se střídajících krátkodobých pronájmech.

Na trhu ale naroste segment poptávky po dlouhodobém pronájmu zájemců o bydlení s vysokými příjmy, kteří se nebudou chtít vázat na vlastnictví nemovitosti. To vždy přináší mimořádnou výdajovou zátěž, a také omezení relokace v souvislosti s dynamičtějším trhem práce.

byt
Foto: Decoland

Zatímco ve světě je nájemní bydlení běžný způsob bydlení, Češi se stále drží potřeby vlastnit nemovitost, ve které bydlí. Poměr 80 % vlastního bydlení ke 20 % nájemního je v celosvětovém měřítku skutečně unikátní a vytváří tak potenciál pro změnu.

Jak se mění životní styl a rytmus, změní se i mnohé zaběhlé zvyky a potřeby. Boom nájemního bydlení u nás otevře mnohem širší spektrum příležitostí. Nejen těch investičních, ale zároveň těch, které vyslyší poptávku po kvalitním bydlení pro náročné.

byt
Foto: Decoland

Přestává totiž platit, že do nájmu se stěhují pouze ti, kteří nedosáhnou na úvěr. Bydlení v nájmu nabízí rovněž flexibilitu a možnost vytvářet si finanční rezervu pro dobu, kdy místo pro život bude z hlediska práce či rodiny pevněji dáno.

I proto bydlení v nájmu ve standardu srovnatelném s vlastním bydlením zákonitě zaujme stále větší skupinu lidí. V reakci tak přibude investorských projektů zaměřujících se na dlouhodobý pronájem bydlení, avšak s důrazem na vyšší standard kvality a designu interiérového vybavení ruku v ruce s důsledně promyšlenými dispozicemi.

byt
Foto: Decoland

Zjednodušeně řečeno, i v nájmu by měla být radost bydlet. A přesně tento cíl si pro nejbližší léta stanovila interiérová skupina Decoland, která svým obsáhlým portfoliem značek dokáže reagovat na různá zadání. Počínaje velkým objemem vybavení malometrážních projektů v krátkém čase až po komorní prémiové realizace.

Dvacet let na trhu v rezidenčních interiérech, pět kamenných prodejen v Praze s prémiovými značkami a především kapacitně dobře strukturovaný designérský a projektový manažerský realizační tým je zárukou, že i dlouhodobé bydlení v pronájmu může být radost.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky