kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Stěrky nabízejí ideální řešení pro namáhané prostory za kuchyňskou linkou

Stěrky nabízejí ideální řešení pro namáhané prostory za kuchyňskou linkou

stěrka
Foto: Němec s.r.o.
Kuchyně je po staletí tím pravým srdcem každé domácnosti a nejinak je tomu v dnešní době. Interiérům vládne minimalismus a praktičnost. Chceme mít vše krásně čistě, barevně sladěné a mimořádně odolné. Jednou z nejnamáhanějších ploch je pak stěna za kuchyňskou linkou, jak ví každý kuchař a kuchařka. Proto je velmi důležité vybrat správný povrch a stěrka je dobrá volba.

V rámci nabídky materiálu za kuchyňskou linku můžeme dnes vybírat z nepřeberného množství skel, obkladů, dekorů z pracovních desek či jen všem dobře známé lino. Jednou z velmi vhodných a uživatelsky přívětivých alternativ jsou také stěrky, kde je možné si vybírat z různých dekorů, barev i materiálů.

Nejčastěji používanou variantou jsou stěrky cementové, které se však na závěr musí ošetřit finálním lakem, který zabraňuje prosáknutí mastnoty a dalších nečistot spojených s vařením či smažením na varné desce. Po zalakování jsou stěrky praktické, nepoškodí se denním užíváním a stačí je pak jen otírat klasickou houbičkou s jarem.

stěrka
Foto: Němec s.r.o.

Je jen na vás, zda upřednostníte dekor Imitace betonu, perleťový efekt stěrky Perlata, strukturovanější materiály Pitted či Granite nebo naopak co nejhladší stěrku v podobě materiálu Metalic či EST Soft. Na výběr je pak nekonečné množství druhů odstínů.

Další variantou, tou nejodolnější, jsou i epoxidové stěrky Betonepox, kde existuje na výběr také libovolné množství odstínů a několik druhů hrubosti či dekorů. Tím, že se jedná o dvousložkový epoxid, není stěrka závislá na finálním laku, protože základní materiál je sám o sobě nesavý a odolný vůči všem mastnotám.

stěrka
Foto: Němec s.r.o.

Nespornou výhodou stěrek je také jejich flexibilita v rámci plochy, na kterou je aplikujete. Problémem nejsou niky, zaoblené rohy či nepravidelné tvary místností a stěn. Lze je aplikovat i na skříňky či dveře. Netvoří se zbytečné odřezky, nepěkné nápoje a klient platí vždy jen za skutečně provedenou plochu.

Specialista a leader na trhu stěrek, společnost Němec, materiál neprodává, čímž si udržuje dohled nad co nejvyšší kvalitou provedení. Veškeré své zakázky má včetně realizace a tím klientům odpadá starost se sháněním realizační firmy. Společnost Němec se o zakázku postará od A až do Z a vytvoří jedinečný originál, protože je nutno zmínit, že žádnou stěnu, podlahu či niku nikdy nezopakujete stejně.

stěrka
Foto: Němec s.r.o.

Nebojte se tedy zkusit ověřené, zcela funkční a k tomu originální povrchy. Odborníky ze společnosti Němec můžete navštívit v jednom ze showroomů (V Štíhlách 2031/12, Praha 4 / Krč či Kaštanová 125a, Brno), kde se o vás prvotřídně postarají, pomohou vám s výběrem, ukáží výběr materiálů a navíc vám nabídnout výbornou kávu doplněnou o inspirativní prohlídku.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky