kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Absolutním vítězem v žebříčku Právnická firma roku se stali HAVEL & PARTNERS

Absolutním vítězem v žebříčku Právnická firma roku se stali HAVEL & PARTNERS

Zdroj/foto: Se souhlasem HAVEL & PARTNERS
Začátkem listopadu vyhlásila společnost EPRAVO.CZ výsledky firemního žebříčku Právnická firma roku. Hlavní cenu pro domácí kancelář získali advokáti z HAVEL & PARTNERS. Kromě toho se stali vítězem i ve třech odborných kategoriích, a to Fúze a akvizice, Telekomunikace a Média, Zdravotnické právo a ve zvláštní kategorii Nejlepší klientské služby. Kancelář se tak stala absolutním vítězem letošního ročníku.

Výsledky v pořadí již čtrnáctého ročníku firemního žebříčku Právnická firma roku přinesly i letos nejvíce cen do největší česko-slovenské advokátní kanceláře, HAVEL & PARTNERS. „Je to náš historicky největší úspěch a také dosud nejlepší výsledek v historii této soutěže – žádná jiná kancelář v minulosti nezískala v jednom ročníku tolik ocenění včetně hlavní a klientské ceny. Velmi si toho vážíme; je to ta nejlepší tečka za dvacátým výročím založení naší kanceláře,“ říká k úspěchu řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Více než jednu cenu si z letošního galavečera, který se konal v pražském Paláci Žofín, odnesli také advokáti z Dentons (Právnická firma roku pro mezinárodní kancelář, Developerské a nemovitostní projekty), Rowan Legal (Řešení sporů a arbitráže, Právo informačních technologií a Logistika a dopravní stavby) a PRK Partners (Bankovnictví a finance a Pracovní právo).

Letošního ročníku se podle dat společnosti EPRAVO.CZ účastnilo rekordních 93 advokátních kanceláří. Vůbec největší expertní tým z nich mají v HAVEL & PARTNERS, a to 220 právníků. Druzí Deloitte Legal mají necelou stovku právníků. Více než padesát právníků pak ještě reportovali v PRK Partners, Rowan Legal, CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ a Dentons.

Kancelář HAVEL & PARTNERS reportovala v rámci letošního ročníku, tedy za rok 2020, také nejvyšší tržby za právní služby, a to 933 milionů korun. Více než čtvrt miliardy korun utržilo podle dat z Právnické firmy roku už jen šest dalších kanceláří, Dentons, Rödl & Partner, Deloitte Legal, PRK Partners, Kinstellar a Rowan Legal. Největší meziroční nárůst v tržbách pak zaznamenali v ARROWS (44,83 procenta), CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ (30,85 procenta) a DUNOVSKÁ & PARTNERS (30,41 procenta).

Podle výsledků všech dosavadních ročníků soutěže zůstává HAVEL & PARTNERS dle součtu všech nominací a titulů nejúspěšnější a nejkomplexnější advokátní kanceláří v České republice i na Slovensku. „Chtěl bych poděkovat všem kolegům za jejich nasazení, loajalitu a týmovost a stejně tak i našim klientům za jejich důvěru, která nás motivuje na sobě neustále pracovat, zlepšovat naše služby a přinášet jim přidanou hodnotu. Naše úspěchy svědčí nejen o vysoké úrovni poskytovaných služeb, ale rovněž o mimořádné všestrannosti specializovaných týmů v rámci kanceláře a špičkovém know-how našich kolegů,“ uzavírá Jaroslav Havel.

Autor: Jaroslav Kramer

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky