kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Ambiente Trends 24+

Ambiente Trends 24+

Foto: Messe Frankfurt nad Mohanem, Jean-Luc Valentin

Připravte se na výjimečný zážitek plný nových trendů a inovací v oblasti spotřebního zboží, vánočních dekorací a kreativních hobby potřeb na Ambiente, prestižním světovém veletrhu konaném od 26. do 30. ledna 2024 na výstavišti ve Frankfurtu nad Mohanem. Letos se Ambiente spojí s Christmasworld a Creativeworld, čímž poskytne návštěvníkům rozmanitou nabídku produktů a jedinečných příležitostí. Jedna vstupenka vám otevře dveře na všechny tři události a možnost objevit nejnovější trendy v dané oblasti. Pod heslem „Home of Consumer Goods“ vás všechny tři veletrhy provedou pestrým světem tohoto odvětví. Nezmeškejte příležitost stát se součástí této mezinárodní platformy pro navazování kontaktů a objevte trendy budoucnosti! Vstupenky jsou k dispozici pohodlně online.

Ambiente Trends 24+ představuje tři odlišné světy stylů: AURA OF PROGRESS_visionary + elemental, QUALITY OF SILENCE_pure + familiar a SPIRIT OF CRAFT_bold + poetical. Tyto trendy zdůrazňují vizionářskou atmosféru, oslavují luxus ticha a soustředí se na nové kompozice. Všechny tři světy reflektují udržitelnost a integrují inovace do recyklace materiálů, přinášejí estetické řešení. Řemeslné dovednosti se reinterpretují digitálními inovacemi a 3D technologiemi. Každý trend podtrhuje neobvyklé použití materiálů, barev, technologií a udržitelného přístupu.

Foto: Messe Frankfurt Exhibition, Pietro Sutera

AURA OF PROGRESS_visionary + elemental spojuje zdánlivě protichůdné prvky, propojuje primitivní sílu s futurismem, archaické s hyperinovací. Barevná paleta zahrnuje odvážné kombinace teplých odstínů jako fialová, intenzivní sluneční žlutá, až po chladné tóny jako aqua a minerální barvy. QUALITY OF SILENCE_pure + familiar zdůrazňuje jednoduchost, klid a lidské prostředí s paletou od teplé terakoty po chladné tóny šedé a modré. SPIRIT OF CRAFT_bold + poetical spojuje různé vlivy do odvážných kombinací a vyniká výraznými tvary, barevnými tóny a řemeslnými dovednostmi. Celkově jsou trendy spojeny smířlivým pohledem na současnost a budoucnost.

Ambiente 2024 přináší novinky v podobě tematických dnů, kde každý den je zaměřen na konkrétní téma. Například pátek bude ve znamení udílení cen, sobota bude věnována designu a neděle obchodu. V pondělí se bude konat „Hotelier’s Day“ s důrazem na potřeby hoteliérů, restauratérů, kuchařů a manažerů v rostoucí sekci Hospitality. Další inovací je projekt vedený celebritním šéfkuchařem Jozefem Youssefem, který provede exkluzivní průzkum pro Ambiente a představí výsledky živě. Průzkum se zaměřuje na to jak barvy ovlivňují náš každodenní život, naši náladu nebo naše pocity. Ale jaký vliv mají na náš chuťový smysl?

Foto: Messe Frankfurt Exhibition, Pietro Sutera

Designérka Elena Salmistraro z Milána byla vyhlášena „Ambiente Designerem 2024“. Salmistraro bude mít na starosti speciální prezentaci nazvanou „The Lounge“ v Gallerii 1, která vytvoří tematický most mezi interiérovým designem a oborem HoReCa. Toto zahájení předznamenává rozsáhlý projekt, v rámci něhož bude Ambiente každý rok vybírat nadějného designéra, který představí svou exkluzivní prezentaci.

V dlouhodobém horizontu se plánuje vytvoření komunity designérů s řadou talentů prezentujících své práce na veletrhu. „Ambiente se opět stane místem setkání pro mezinárodní designérskou scénu. Průmysl a designéři se zde spojí,“ uvedla Julia Uherek, a dodala, že komunita bude mít příležitost navazovat kontakty a setkávat se s potenciálními klienty. Dne 6. září se tři špičkové mezinárodní designérky a architektky sejdou v diskusi „Women Leaders in Design: A Conversation with ByDesign TV“ a podělí se o své názory na výzvy, příležitosti a úspěchy žen v oblasti architektury a designu.

Autor: Ambiente

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky