kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Apartmánový dům v AFI City má již základy

Apartmánový dům v AFI City má již základy

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti AFI
Společnost AFI Europe dokončila podzemní konstrukci apartmánového domu v nově budované čtvrti AFI City na městském brownfieldu v Praze 9 – Vysočanech. V projektu dohromady vzniká 320 jednotek v dispozicích od 1+kk do 3+kk, které budou určeny výhradně pro nájemní bydlení. Celková investice developera dosáhne cca 900 milionů korun. Předpokládaný termín dokončení je v 1. čtvrtletí 2023.

„Apartmánový dům v AFI City je již náš třetí a co do počtu bytů zatím největší tuzemský projekt, který bude sloužit pro nájemní bydlení. Aktuálně tak máme ve výstavbě 550 bytů a tento počet plánujeme v následujících letech ještě zdvojnásobit,“ komentuje Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe, a dodává: „Chceme se zaměřit hlavně na mladé rodiny a singles, kteří ocení nejen bydlení za rozumnou cenu, ale také velkou flexibilitu. I z toho důvodu bude část apartmánů již vybavena nábytkem na míru, což zájemcům usnadní stěhování a zároveň zajistí velmi funkční využití nabízených prostor.“

Většina apartmánů bude disponovat vlastním balkonem, lodžií anebo předzahrádkou. V parteru domu vznikne prostor pro celou řadu praktických doplňkových služeb – ať už se jedná o kavárnu, prádelnu, čistírnu atd. Chybět nebude ani soukromé parkoviště v suterénu. Budova ve tvaru písmene „U“ svým rezidentům nabídne možnost odpočinku v zeleni na parkovém nádvoří v částečně otevřeném vnitrobloku anebo o pár kroků dále v rozsáhlém veřejném parku s dětským hřištěm a promenádou, který developer v areálu AFI City již vybudoval. V budoucnu zde plánuje i mateřskou školu nebo restauraci s venkovním posezením.

Čtvrť AFI City postupně vzniká na území bývalého průmyslového areálu ČKD Slévárny a Moury v pražských Vysočanech. Revitalizace 15hektrarového pozemku počítá s celkem 110 000 m2 kancelářských, obchodních a ubytovacích ploch a 40 000 m2 bytových ploch. V současnosti je již dokončeno a kompletně vyprodáno šest domů s byty do vlastnictví. V září loňského roku byla zkolaudována výšková kancelářská budova AFI City 1 s více než 17 000 m2 pronajímatelných ploch.

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky