kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Clean Energy Fund umožňuje investorům podílet se na modernizaci energetiky a dynamickém rozvoji obnovitelných zdrojů

Clean Energy Fund umožňuje investorům podílet se na modernizaci energetiky a dynamickém rozvoji obnovitelných zdrojů

pole
Foto: Unsplash
Zajištění vlastní energetické nezávislosti představuje v současné době jednu z nejzásadnějších investic. Přináší rychlou a efektivní změnu s dlouhodobou finanční návratností. Clean Energy Fund proto svým prostřednictvím umožňuje kvalifikovaným investorům podílet se na klíčové modernizaci energetiky a dynamickém rozvoji odvětví obnovitelných zdrojů.

Investment trend

Clean Energy Fund SICAV, a. s., se zaměřuje na realizaci energetických projektů, typicky budování fotovoltaických elektráren ve třech segmentech – na střechách rezidenčních nemovitostí, průmyslových a logistických areálů a výstavbu samostatných pozemních fotovoltaik. Realizuje také lokální distribuční soustavy, které zabezpečují dodávky energií pro všechny koncové odběratele v místě provedení.

Investice do fondu kvalifikovaných investorů představuje atraktivní příležitost, která přináší posílení energetické nezávislosti. Díky profesionální správě majetku zároveň nabízí vysoké zhodnocení finančních prostředků. Fond se opírá o bohaté zkušenosti servisní partnerské společnosti MAGUS EDH, která navazuje na více než třicetiletou tradici technologické společnosti MAGUS v oborech ​​energetiky, poradenství, managementu a provozních služeb.

Více informací na www.cef.cz.

Highlight

Investice do fondu Clean Energy Fund SICAV, a. s., nabízí výnosné zhodnocení vložených prostředků. Předpokládaný kumulovaný výnos akcií VIA v investičním horizontu čtyř let dosahuje výše až 41,7 procenta. Investujte do fondu, který ve spolupráci s renomovanou servisní společností přispívá k rozvoji obnovitelných zdrojů energie a energetické soběstačnosti.

graf
Foto: Estate

Disclaimer

Clean Energy Fund SICAV, a.s., je fondem kvalifikovaných investorů. Investorem fondu se může stát výhradně kvalifikovaný investor ve smyslu § 272 zákona č.240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech. Správce a administrátor fondu upozorňuje investory, že hodnota investice do fondu může klesat i stoupat a návratnost původně investované částky není zaručena. Výkonnost fondu v předchozích obdobích nezaručuje stejnou nebo vyšší výkonnost v budoucnu. Investice do fondu je určena k dosažení výnosu při jejím střednědobém a dlouhodobém držení, a není proto vhodná ke krátkodobé spekulaci. Potenciální investoři by měli zejména zvážit specifická rizika, která mohou vyplývat z investičních cílů fondu, tak jak jsou uvedeny v jeho statutu. Investiční cíle se odráží v doporučeném investičním horizontu, jakož i v poplatcích a nákladech fondu.

Sdělení klíčových informací fondu (KID) je k dispozici na www.avantfunds.cz/informacni-povinnost. V listinné podobě lze uvedené informace získat v sídle společnosti AVANT investiční společnost, a. s., CITY TOWER Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4 Nusle. Další důležité informace pro investory naleznete na www.avantfunds.cz/cs/dulezite-informace.

Bližší informace o Common Reporting Standard (CRS) a Foreign Account Tax Compliance Act (FATCA) můžete získat na www.avantfunds.cz/cs/dulezite-informace.

Tento dokument je určen výhradně pro informační a propagační účely a není nabídkou, výzvou či doporučením k investování.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky