kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Rozhovory » DAFE – PLAST Vás zve na veletrh FOR ARCH

DAFE – PLAST Vás zve na veletrh FOR ARCH

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s. r. o., která v minulém roce oslavila už 30 let od svého vzniku, zve všechny budoucí stavebníky na veletrh FOR ARCH, který proběhne od úterý 19. 9. do soboty 23. 9. v PVA EXPO Praha Letňany. Ve své expozici představí prémiové materiály i nejnovější designová řešení.

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s. r. o., která v minulém roce oslavila už 30 let od svého vzniku, zve všechny budoucí stavebníky na veletrh FOR ARCH, který proběhne od úterý 19. 9. do soboty 23. 9. v PVA EXPO Praha Letňany. Ve své expozici představí prémiové materiály i nejnovější designová řešení.

Proč přijít na FOR ARCH?

Na již 34. ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH vystavovatelé ze všech oblastí stavebnictví odprezentují své produktové a technologické novinky. Kromě toho, že si každý návštěvník může naživo prohlédnout a osahat nejrůznější příslušenství a vybavení staveb, probíhá u veletrhu jako každý rok bohatý doprovodný program pro odborníky i širokou veřejnost a návštěvníci mohou na jednom místě využít bezplatných konzultací s profesionály. Vzhledem k celospolečenské situaci jsou hlavními tématy především úspory energií, alternativní zdroje nebo státní dotace – ty se samozřejmě dotknou i otvorových výplní.

Zdroj: DAFE-PLAST

Proč zajít na stánek DAFE – PLAST?

Zástupci společnosti DAFE-PLAST se na vás budou těšit ve své expozici číslo 2 A17 v hale číslo 2. Letos si firma DAFE – PLAST připravila zbrusu novou expozici, ve které představí profil PROGRESS ART F z kompozitního okenního systému REHAU ARTEVO, kompozitní balkonové dveře PROGRESS ALU EF+ nebo plastové zdvižně-posuvné dveře HST SYNEGO PANORAMA. K vidění bude i hliníkový portál HST SCHÜCO ASE 80.HI DESIGN LINE s neobyčejně štíhlými pohledovými šířkami fixních částí a s elektrickým pohonem nebo hliníkové balkonové dveře SCHÜCO AWS 90 BS.SI+ WOOD DESIGN. Je tedy určitě na co se těšit! 

Zdroj: DAFE-PLAST

Zkonzultujte svůj projekt

Veletrh je navíc unikátní příležitostí, jak zkonzultovat přímo svůj projekt s odborníky. Firma DAFE – PLAST se zabývá nejen výrobou a montáží plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad, ale i poradenstvím, odbornými konzultacemi a projektováním souvisejícím s otvorovými výplněmi. Vzhledem ke kvalitě výroby, špičkovým materiálům používaných pro výrobu a rozsahu poskytovaných služeb, patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní na našem trhu.

Nemáte lístek? To vůbec nevadí – stáhněte si VSTUPENKU ZDARMA!

Kdy a kde se můžete na veletrhu potkat?

KDY: úterý až pátek 19. až 22. 9. od 10.00 do 18.00 hodin nebo v sobotu 23. 9. od 10.00 do 17.00 hodin

KDE: PVA EXPO Praha Letňany, číslo stánku 2A17, hala č. 2.

Autor: DAFE-PLAST

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky