kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Italská ulice: Prestižní adresa na Vinohradech

Italská ulice: Prestižní adresa na Vinohradech

Butiková Rezidence Churchill v Italské ulici nabírá na reálné podobě a to aktuálně ve formě hrubé stavby, která bude dokončena na konci jara 2019. Rezidenti se budou stěhovat o rok později. Projekt vzbuzuje pozornost především svým umístěním, díky kterému se pěší dostupnost z rezidence do centra města pohybuje v řádech minut. Zároveň vyvýšení Rezidence Churchill nabízí nezapomenutelné výhledy na panoramata Prahy – Hradčany, Petřínskou rozhlednu a Národní Muzeum. Dalším bonusem je zelený soused, Riegrovy sady. Vinohrady jsou prestižní rezidenční lokalitou s veškerou občanskou vybaveností a kulturním centrem, jehož nepřeberná pestrost v podobě divadel, klubů, bister, žádaných restaurací, farmářských trhů a designových obchůdků přitahuje lokální patrioty i cizince žijící dlouhodobě v Praze.

Moderní architektura promyšlená do posledního detailu je rukopisem renomovaného pražského architektonického ateliéru Aukett. Dům a jeho interiérové dispozice jsou navrženy tak, aby uspokojily ty nejvyšší nároky kosmopolitního života budoucích obyvatel Rezidence Churchill. Moderní a funkční design ztvárňují přírodní materiály jako je kámen a dřevo v kombinaci se sklem a kovem – spojuje je kvalitní řemeslo ve spojení s moderními technologiemi. V Rezidenci Churchill naleznete prostorné, sluncem prosvětlené byty všech velikostí. Nižší patra, která jsou zasazena do svahu, nabízí byty s předzahrádkami, ve vyšších patrech zase najdete byty s lodžiemi, velkými balkóny a terasami nabízející impozantní výhledy na stověžatou Prahu a Národní muzeum. 

Mimořádná je i blízkost centra a pěší dostupnost v podstatě kamkoliv. „S nadsázkou se nebojím říci, že náš projekt je umístěn krok do Riegrových sadů, kde je možnost relaxace a sportovního vyžití a zároveň pár kroků na Vinohradskou třídu do příjemné kavárny, restaurace či divadla. Náměstí Míru a Jiřího z Poděbrad jsou rovněž v pěší dostupnosti a rozhodnete – li se jít do centra, třeba na Václavské náměstí, náměstí Republiky nebo Staroměstské náměstí, z Italské ulice jste zde za krátkou chvíli pěšky a nemusíte přemýšlet, kde zaparkovat. Rezidence Churchill je místem, kde máte vše po ruce,“ vyjmenovává benefity Jan Sellner ze společnosti SUDOP Invest, která je investorem a developerem projektu. Více na www.rezidence-churchill.cz

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Lexxus Norton
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Lexxus Norton
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Lexxus Norton
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Lexxus Norton

Estate.cz

Estate.cz

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky