kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » REZIDENCE CHURCHILL NABÍZÍ VÝHLEDY I BLÍZKOST PŘÍRODY

REZIDENCE CHURCHILL NABÍZÍ VÝHLEDY I BLÍZKOST PŘÍRODY

SUDOP Invest má v portfoliu jeden z aktuálně nejzajímavějších rezidenčních projektů v Praze. Řeč je o vinohradské novostavbě Rezidenci Churchill, atraktivním projektu s pouhými 57 byty a nekompromisně moderní prémiovou koncepcí. Impozantní výhledy na Národní Muzeum a Pražský Hrad, sousedství Riegrových sadů, pěší dostupnost do centra a pulzující atmosféra Vinohrad jsou unikátní kombinací, která probouzí emoce. Jak bude Rezidence Churchill vypadat?

Výstavba Rezidence Churchill byla zahájena v září 2017 a dokončení stavby je plánováno na konec jara 2020. Není to poprvé, co se SUDOP angažuje ve vyhledávané lokalitě Vinohrad, investor navazuje na úspěšnou realizaci projektu Riegrovy Sady. S Rezidencí Churchill vstupuje na realitní trh 57 exkluzivních bytů s jedinečným výhledem na panorama Prahy, siluetu Hradčan a Národní muzeum.  Prodej bytů byl zahájen, v nabídce jsou jednotky o dispozicích od 1+kk po 5+kk ve variantách s balkony, terasami, lodžiemi a – v případě spodních bytů – se stále oblíbenějšími předzahrádkami. Bytům bez předzahrádek ovšem zeleň plně vynahradí těsná blízkost Riegerových sadů. „Srovnatelný rezidenční projekt, myšleno novostavba v centru Prahy ve stejné fázi výstavby, aktuálně v hlavním městě není,“ říká Jan Sellner ze společnosti SUDOP Invest a připomíná jedinečnou polohu nové rezidence: „Stačí přejít Italskou ulici a jste v parku Riegrovy sady, který se svou velikostí řadí do první desítky pražských parků. Procházkou přes sady se pak snadno dostanete na náměstí Míru či náměstí Jiřího z Poděbrad, kde se pravidelně konají oblíbené farmářské trhy a v jejichž okolí je spousta originálních bister a kaváren.“

Ideální místo, ideální využití

Spodní Vinohrady se vyznačují také výjimečnou dopravní dostupností, do tří minut jste na autobusové zastávce v Italské ulici a do sedmi minut na zastávce tramvaje Husitská. Významným propojením s dalším důležitým bodem města je v rámci projektu připravované přímé propojení z podchodu domu s Hlavním nádražím a se stejnojmennou stanicí metra trasy C. Samotná podoba Rezidence Churchill pochází z pera pražského architektonického ateliéru Aukett. Elegantní budovu o třech podzemních a šesti nadzemních podlažích, která jsou stupňovitě zasazená do svahu, definují zaoblené tvary s provětrávanou fasádu a vnějším kamenným obkladem, který doplňují velkoplošná okna a prosklené fasády z hliníkových profilů s trojsklem opatřeným zvukovou izolací pro maximální soukromí a akustickou pohodu. Na jižních a západních fasádách je zasklení doplněno ochranou proti nadměrnému teplu a na severozápadní a jihozápadní straně jsou před okny umístěny vnější rolety. Ideální tepelné podmínky v létě zajistí i nástěnná klimatizace, jež je plánována ve všech obytných místnostech. Součástí standardu je i řízené větrání s rekuperací tepla.

Jiný pohled na život

Jižní a západní strana budovy je navržena s doplněním velkými lodžiemi a terasami, aby bylo maximálně využito jedinečného výhledu. Tím díky zmíněnému terasovitému řešení domu disponují i některé byty v přízemí. Mimochodem – největší z nich předzahrádek náležejících k těmto bytům dosahuje rozlohy 340 metrů čtverečních. Byty situované na východ a sever mají lodžie.
V podzemních podlažích najdou budoucí obyvatelé rezidence sklepy a garáže – pro každý byt je počítáno minimálně s jedním parkovacím stáním. V parteru průchozím severozápadním směrem se najde prostor i pro menší obchody či restaurace. Celý dům je řešen jako bezbariérový.

Bezpečí, komfort a servis

Rezidence Churchill klade maximální důraz na bezpečnost, soukromí a pohodlí svých obyvatel. Do objektu se tak bude vcházet skrze velkorysé lobby s recepcí v režimu 24/7/365 a concierge službami. Dva jihovýchodní vstupy mají tyto prostory společné, pro severozápadní přístup je řešen samostatně. Díky rozdělení domu na tři sekce se samostatnými schodišti a výtahy se na společné chodbě nenachází více než čtyři vstupy do bytů, další úroveň bezpečnosti je zajištěna také kontrolou vstupu pomocí kartových a bluetooth čteček v kombinaci se samozamykacími zámky a kamerovým systémem, monitorujícím obvod domu a společné prostory v přízemí a v suterénech. „Byty jsou připravené na instalaci smart home technologie a zabezpečovacího systému, rozvody v domě počítají s připojením na optickou datovou síť a ve všech bytech je dotykový videopanel komunikující se vstupy a s recepcí,“ přibližuje použité technologie Jan Sellner.

Více na www.rezidence-churchill.cz

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Lexxus Norton
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Lexxus Norton

Estate.cz

Estate.cz

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky