kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Espresso jako od baristy u vás doma

Espresso jako od baristy u vás doma

Ať už vnímáte šálek horké kávy jako způsob dobití energie, nebo požitek z upražených zrn – každodenní rituál představuje chvíli, která patří jen a pouze vám. Pro tu nejkvalitněji připravenou kávu s bohatou cremou, plným tělem a skvěle našlehaným mlékem ale nemusíte stát v přeplněné kavárně. Cestu k bez výjimky exkluzivní kávě máte na dosah díky nejnovějším kávovarům Gaggenau.

Privátní chvíle odpočinku

Káva, jako jedna z nejcennějších komodit, je znakem sofistikované civilizace. Vychutnat si dokonalý šálek v pohodlí domova bylo donedávna v oblasti snů. Masivní profesionální baristické přístroje, léta pilování techniky napěňování mléka na správnou teplotu, volba toho nejlepšího stupně mletí, odměřování gramů… S takovým výčtem byla příprava top kávy doma multitaskingovou úlohou, a ne momentem zpomalení a načerpání nové energie. Německá značka Gaggenau jako leader kuchyňského pokroku v domácnostech ovšem přišel s ultimátní odpovědí – s integrovanými kávovary, díky nimž jediným stiskem tlačítka získáte kávovou esenci bezchybnosti. Gaggenau na základě spolupráce s profesionálními baristy vyvinula spotřebič, který díky cennému know-how usnadní vaši každodenní cestu k vynikající kávě.

Automatický, a profesionální

Obě řady domácích kávovarů jsou plně integrovatelné do kuchyně a nabité těmi nejnovějšími inovacemi. Precizní monitoring vás včas upozorní, že ve stroji dochází mléko či káva, nestane se vám tak, že byste uprostřed přípravy kávy museli cokoli doplňovat. A co se týká palčivého doplňování vody – kávovary Gaggenau disponují připojením na vodu a odpad i detekcí kvality. Pokud byste vodu náhodou nespotřebovali do týdne, přístroj vás upozorní a automaticky ji vymění. Přesný mlýnek zakomponovaný rovněž uvnitř má několik stupňů mletí a po doplnění nových zrn se kávovar zeptá, jestli se jedná o stejný druh, nebo má vymlít zbytek předchozího z mlýnku. Praktickým detailem je pak zásuvka pod kávovarem určená k nahřívání porcelánových šálků.

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky