kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rezidence Braník: Mezi vilami, na dohled centru

Rezidence Braník: Mezi vilami, na dohled centru

Zdroj/foto: Empirent
Travertin, masiv, sklo, smart technologie a zároveň citlivé zasazení do idylického prostřední vilové čtvrti na Praze 4. Rezidence Braník nabízí metropolitní způsob života v komorním prostředí, portfolio je ovšem omezeno na pouhých deset bytů a čtyři ateliéry.

Rezidence Braník se nachází mezi ulicemi V Podhájí a Nad Lomem, jen pár minut od břehu Vltavy ve vilové čtvrti v Praze 4 s panoramatickým výhledem na Pražský hrad a údolí Vltavy. Celá lokalita je velmi klidná, nicméně zároveň perfektně občansky vybavená. Milovníky aktivní relaxace zaujme blízkost golfového hřiště, velkého sportovního areálu a také rozsáhlá síť cyklostezek a tras pro in-line brusle v okolí. Samotný projekt je rozdělen na dva třípodlažní objekty spojené v jeden celek pouze v podzemní části. Rezidence, navržená architekty Lubomírem Zemanem a Andrejem Bukovským ze studia L. Z.- atelier s.r.o., nabídne celkem deset exkluzivních bytů a čtyři ateliéry o dispozicích mezi 2+kk a 5+kk. Architektonický koncept lze charakterizovat jako velmi moderní a s nadstandardními parametry. Členění domu je dokonale přizpůsobeno svažitému terénu, v němž se stavba nachází. Velkorysé půdorysy poskytují v bytech dostatek prostoru a díky velkoplošným oknům je zajištěn přístup přirozeného denního světla do interiéru.  

Komorní a nekompromisní  
Ve všech bytech vznikající rezidence jsou použity kvalitní povrchové materiály jako je masivní dřevo, sklo nebo travertin a důraz je kladen na detail, bezpečnost a komfort. Zastínění oken zajistí elektricky poháněné venkovní žaluzie, dalším prvkem komfortu pro obyvatele je klimatizace všech prostor a inteligentní elektroinstalace pro domácnost spolu s pokročilým bezpečnostním systémem. Prémiovému standardu odpovídá i skutečnost, že každý byt disponuje vlastní terasou nebo předzahrádkou a v areálu nechybí ani odpovídající počet parkovacích míst a sklepních kójí, které rozšíří již tak dostatečný úložný prostor v bytových jednotkách.

Připravila: Markéta Kuncová, Foto: Empirent

Zdroj/foto: Empirent
Zdroj/foto: Empirent
Zdroj/foto: Empirent
Zdroj/foto: Empirent
Zdroj/foto: Empirent
Zdroj/foto: Empirent
Zdroj/foto: Empirent
Zdroj/foto: Empirent
Zdroj/foto: Empirent
Zdroj/foto: Empirent
Zdroj/foto: Empirent
Zdroj/foto: Empirent

Estate.cz

Estate.cz

Autor: Markéta Kuncová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky