kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » JRD dokončila výstavbu rezidenčního projektu Na hvězdárně Třebešín

JRD dokončila výstavbu rezidenčního projektu Na hvězdárně Třebešín

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti JRD
Společnost JRD Development, člen skupiny JRD Group, zkolaudovala svůj již 25. projekt Na hvězdárně Třebešín. V novém rezidenčním areálu se nachází tři domy s 65 byty, ke kterým přiléhá soukromý park s řadou volnočasových prvků. Energeticky pasivní projekt se zdravým vnitřním prostředím je již zcela vyprodaný.

Rezidenční projekt Na hvězdárně Třebešín vyrostl nedaleko stanice metra linky A – Želivského. Tvoří ho tři energeticky pasivní domy s celkem 65 zdravými byty. Vstupní portály budov nesou domovní znamení pojmenovaná po souhvězdích (Andromeda, Kozoroh, Orion, Vodnář, Střelec a Kasiopea). Výhledy z jednotlivých bytů se otevírají do soukromého parku s herními prvky, k nimž patří dětské prolézačky podobné kosmickým plavidlům a trenažérům pro výcvik astronautů nebo zahradní domek s kopulí a dalekohledem. Součástí projektu je také zázemí pro cyklisty a příprava k individuální instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti JRD

„O bydlení Na hvězdárně Třebešín jsme zaznamenali silný zájem již v předprodejích: stejně jako u dalších projektů, například Bohdaleckého kvarteta či Císařské vinice. To je dáno nejen rostoucí oblibou zdravého a kvalitního bydlení, ale také tím, že si lidé stále častěji pořizují byty u prověřených společností již tzv. na papíře. Řada z nich se tak snaží předejít rychlému růstu cen nemovitostí, k němuž dochází, dle výsledků výzkumů našeho analytického oddělení, i v závislosti na jednotlivých fázích projektu. Nový byt, který vydrží v nabídce až do svého dokončení, totiž v průměru zdraží nejméně o 7,5 procent,“ uvádí Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti JRD

Projekt Na hvězdárně Třebešín se nachází v lokalitě s bohatou občanskou vybaveností, jež nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu trávení volného času, včetně sportovního areálu Hector a Malešického parku: největšího veřejného parku na území městské části Praha 10. Rezidenti zde naleznou například dětské hřiště, okruh pro cyklisty, cvičební park pro seniory, vodní kaskádu a vyhrazený prostor pro venčení psů.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky