kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » V Česku překvapí privátní oáza You and Me

V Česku překvapí privátní oáza You and Me

Zdroj/foto: Pixabay
Jaké cestovní novinky jsme si pro vás připravili? Přečtěte si o nových resortech na Ibize, Maledivách i v České republice.

Progresivní Ibiza

Zatoužíte-li po oblíbené evropské party destinaci, pak si zabookujte apartmá v Six Senses Ibiza. Nový resort nabízí sofistikovaná apartmá v harmonických zemitých tónech, ale i exkluzivní townhousy se třemi až pěti ložnicemi s vlastními koupelnami i zahradou s bazénem. Místní SPA sází na high-tech moderní procedury a na holistické anti-aging programy. Středomořská gastronomie se odráží od lokálních a sezonních potravin a významně si pohrává s chutí zeleniny. Dining zážitek pak umocní atmosféra Beach Caves. 

Nové Maledivy

Maledivy se pyšní další novou destinací, kterou tentokrát představuje Kuda Villingili Resort na Male Atoll. Ubytování sestává z 59 plážových vil a 36 vodních vil s elegantním interiérem doplněným maledivským uměním. The Restaurant nadchne třemi kulinářskými zážitky – hosté si vybírají z konceptu Fire s americkým grilem, Earth založeném na asijské kuchyni a Ocean s mořskými specialitami. The Hawkers pak přináší neformální gourmet u bazénu, místo plážového baru však překvapí tři restaurace, Spice, East a Med, které servírují fusion street food a nahrávají společenským setkáním. Resort má i vlastní cigar lounge, SPA a sportovní nadšenci ocení posilovnu či širokou selekci vodních sportů.

Zdroj/foto: Pixabay

Privátní oáza You and Me

Pokud zatoužíte pocítit autentickou dalekou dovolenou v českých vodách, zamiřte do nového wellness resortu You and Me se zcela unikátním konceptem. Ve vesničce Suchdol u Prosenické Lhoty se skrývá zenová oáza tvořená luxusními tematickými apartmány vybavenými v různých stylech. Vybrat si můžete z fokusu na dřevo, kámen, solných prvků, ale zaujme také bio, industrial styl, nebo dokonce Havaj. V apartmánech pak budete mít možnost koupat se v dřevěné vaně pro dva s výhledem do nekonečné krajiny nebo ve vaně vytesané do skály, napuštěné pramenem vyvěrajícím mezi kameny. Nebude chybět ani možnost tropické sauny a zahrady s palmami. Resort má zcela privátní přístup do kompletního wellness vybavení. Za celou dobu pobytu nemusíte nikoho potkat, dokonce ani kvůli servisu či gourmet menu, které vám doručí do speciálního okénka.

Zdroj/foto: Pixabay

Autor: Lenka Komrsková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky