kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Kolo místo metra nebo tramvaje

Kolo místo metra nebo tramvaje

Přepravní infrastruktura je páteří každé moderní metropole. Jenže co dělat, když se potřebujete dostat do práce a prostředky hromadné dopravy jsou inkubátory nakažlivé nemoci? Odpovědí mohou být jízdní kola. A díky pomoci od firem Rohlik.cz a Prusa Research mohou lidé využívat sdílených kol od společnosti Rekola zdarma, a to až do 27. března.

Móda přesedlání z aut na kola, která v minulých dvou desetiletích zasáhla západní metropole, se v českých městech ve velkém nerozvinula z mnoha důvodů. Koronavirus ovšem situaci může změnit: použití MHD je totiž i přes zavedená opatření poměrně rizikové a lidé hledají alternativy. Obyvatelé Prahy, Brna, Olomouce, Českých Budějovic, Frýdku-Místku a Mladé Boleslavi mohou k dopravě po městě až do 27. března využít zcela zdarma sdílená kola Rekola, a to na neomezený počet třicetiminutových jízd. To je možné díky finanční pomoci od společností Prusa Research a Rohlík.

Rohlík na kole

„Kola nyní představují jednu z nejbezpečnějších možností přepravy, a když vidíme, jak rychle narůstají počty nakažených, rozhodli jsme se podpořit Rekola. Každý případ nákazy, kterému se podaří zabránit, má ohromnou cenu, protože za 14 dní by z něj mohly být stovky dalších,“ řekl Josef Průša, zakladatel firmy Prusa Research. „V Rohlíku se snažíme dělat maximum pro to, aby mohli lidé zůstat co nejvíce doma, ale pokud se potřebují přesunout, tak kolo představuje jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy. Podpořit tuto iniciativu pro nás byla samozřejmost,“ komentoval věci šéf Rohlíku Tomáš Čupr.

Registrace trvá asi 5 minut a je možná přes web nebo aplikaci pro iPhone či smartphony s Androidem. Půjčit si kolo je možné hned po registraci. 

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky