kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Zachraň jídlo i oblíbenou restauraci

Zachraň jídlo i oblíbenou restauraci

Aplikace Nesnězeno.cz za normálních okolností umožňuje vyhledávat restaurace v okolí a nakupovat nespotřebované porce s výraznou slevou. V současné situaci ale umožnila svým zákazníků procesovat skrze ni i standardní objednávky v podnicích, které nesmějí mít otevřeno pro veřejnost, ale mohou vařit. I díky tomu mají restaurace další šanci snížit ekonomické škody a zvládnout všeobecnou karanténu bez absolutního útlumu.

Organizátoři iniciativy Nesnězeno.cz vyzývají zákazníky, aby podpořili své oblíbené podniky – kromě objednávání z restaurací již zařazených na seznamu, je možné navrhnout Nesnezeno.cz i další podniky do databáze, nejlépe prostřednictvím facebooku. Je potřeba si jen stáhnout bezplatnou aplikaci (pro android i iOS) a objednat. Nutno dodat, že vše funguje po schválení hygienickými autoritami a bezkontaktně. S problémy se ale potýkají i dodavatelé restaurací, především z řad malých farmářů. 

Bedýnky na pomoc farmářům

Společnost svetbedynek.cz Jany Bínové, která se již několik let zaměřuje na distribuci farmářských potravin lokálních a menších producentů nově zachraňuje i produkty renomovaných dodavatelů nejznámějších pražských restaurací. A pomáhá tím i lidem v karanténě. Farmáři, pěstitelé a drobní zemědělci, jejichž produkci často v drtivé většině odebírají nejlepší české restaurace, se s dočasným uzavřením těchto podniků ocitli v situaci, kdy nemají komu své prémiové zboží dodávat. Podobně jsou na tom i farmáři s hlavním odbytem na trzích, kteří ze dne na den přišli o svá prodejní místa. „Od pátečního večera, kdy byla vyhlášena první přísná vládní opatření pro trhy, stravování a maloobchod, jsem zavalena prosbami o pomoc nejen od našich stávajících farmářů, ale i od všech dalších malovýrobců a českých dodavatelů, se kterými normálně třeba ani nespolupracujeme,“ uvedla Jana Bínová pro Forbes.

My dodáváme, že díky spolehlivému e-shopu a ověřené distribuci svetbedynek svým iniciativním přístupem nejen že pomáhá nejohroženějším farmám, které se zabývají bioprodukcí potravin snadno podléhajících zkáze, ale také usnadňuje dostupnost mléčných výrobků, ovoce, zeleniny, ale i masa z prémiových chovů pro zodpovědné zákazníky trávící aktuálně čas v karanténě.

Zachraň jídlo i oblíbenou restauraci
Zdroj/foto: Pixabay

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky