kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Komerční nemovitosti: Crestyl dokončil Dock

Komerční nemovitosti: Crestyl dokončil Dock

Dock
Foto: Crestyl
Jaké novinky se udály v oblasti komerčních nemovitostí?

Crestyl dokončil Dock

Rozsáhlý developerský projekt vznikající kolem dvou slepých ramen Vltavy v pražské Libni dospěl v červnu k závěru. Developerská společnost Crestyl na začátku června úspěšně zkolaudovala poslední z budov – kanceláře s názvem Dock In Five. V dokončené budově byla v době otevření obsazenost zhruba sedmdesát procent. Všechny prostory z předchozích čtyř etap jsou plně obsazené. Celý projekt Dock zahrnuje celkem 120 tisíc metrů čtverečních komerčních i rezidenčních ploch. Součástí kampusu jsou kromě bytů, kanceláří a parku i restaurace, kavárny, obchody a služby nebo jachtařský klub s marinou.

Základní kámen pro Roztyly

Developerská skupina Passerinvest definitivně odstartovala první velký projekt mimo své tradiční zázemí v pražské Brumlovce. Šéf firmy Radim Passer v půlce května poklepal na základní kámen nové sedmipatrové kancelářské budovy Roztyly Plaza, která po dokončení nabídne celkovou plochu 21,7 tisíce metrů čtverečních nových kanceláří. Kromě ní chystá developer postavit v místě brownfieldu další kancelářské budovy i rezidenční část se zhruba šesti stovkami bytů.

Passerinvest
Foto: Passerinvest

Accolade si pláclo s Amazonem

Skupina Accolade, která se zaměřuje na investice do průmyslových nemovitostí, podepsala v květnu úvěrovou smlouvu se skupinou finančních domů vedených Komerční bankou na 3,4 miliardy korun. Z půjčky se bude částečně financovat výstavba automatizovaného distribučního centra u Kojetína pro firmu Amazon. Průmyslová hala v Kojetíně vyrůstá na brownfieldu po někdejším cukrovaru. Do regionu má po otevření přinést až dva tisíce pracovních míst.

Amazon
Foto: Amazon

ZDR na nákupech

Skupina nemovitostních fondů ZDR Investments přidala do svého portfolia další čtyři nemovitosti. Jedná se o nově vybudované obchodní parky v Bohumíně, Velké Dobré, Hluboké a Bílovci, které se rozkládají na celkové pronajímatelné ploše 10,6 tisíce metrů čtverečních. U prvních tří projektů byla prodávajícím developerská skupina KPD, čtvrtá akvizice pochází z vlastního developmentu sesterské skupiny Traxial. Cena akvizice byla půl miliard korun.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky