kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Komerční nemovitosti: Evropská komise se nastěhuje do Dunaje

Komerční nemovitosti: Evropská komise se nastěhuje do Dunaje

Palác Dunaj
Foto: Zeitgeist Asset Management
Jaké novinky se udály v oblasti komerčních nemovitostí?

Evropská komise se nastěhuje do Dunaje

Palác Dunaj přivítá prestižní majoritní nájemce. Společnost Zeitgeist Asset Management, která stojí za rekonstrukcí této konstruktivistické budovy v centru Prahy na Národní třídě, uzavřela nájemní smlouvu na celkem 2,6 tisíce metrů čtverečních prémiových prostor s tuzemským Zastoupením Evropské komise a Kanceláře Evropského parlamentu. Nové prostory se stanou místem pro čerpání aktuálních informací o dění v EU.

Scott.Weber rozšiřuje portfolio

Společnost Scott.Weber Workspace, největší český poskytovatel flexibilních kanceláří, převzal od mezinárodní konkurence prostory ve známém kancelářském komplexu Rustonka v pražském Karlíně. Jde už o dvanácté centrum, které Scott.Weber otevírá. Celkově nyní kancelářský gigant provozuje plochu o rozloze 34,7 tisíce metrů čtverečních pro 4,4 tisíce uživatelů v nejvýznamnějších pražských lokalitách, což představuje 33 procenta z celkového trhu flexibilních kancelářských prostor.

Scott.Weber Workspace
Foto: Scott.Weber Workspace

Zásilkovna expanduje do Plzně

Fond skupiny Arete zaměřený na průmyslová a logistická aktiva v regionu střední a východní Evropy našel nového nájemce Arete Parku Plzeň-Borská pole. Skupina podepsala dlouhodobý kontrakt se společností Zásilkovna, která se rozhodla v rámci zmíněného průmyslového parku vybudovat distribuční centrum, jež bude sloužit k obsluze celého Plzeňského kraje. Firma Zásilkovna je součástí holdingu Packeta a pro Čechy odbaví v průměru více než 300 tisíc zásilek denně. Z toho 90 tisíc by jich mohla odbavit právě v nové hale.

Nové logistické centrum vyroste v Klášterci

Investiční skupiny Progresus a Halcyon postaví spolu s německým Garbe Real Estate CEE industriální halu v průmyslové zóně Verne u Klášterce nad Ohří za přibližně 30 milionů eur. Jde o první projekt, který vzejde z této strategické spolupráce. Na ploše přes 45 tisíc metrů čtverečních vyroste logistické centrum Garbe Park Chomutov II. Progresus zajišťuje většinu financování projektu. Halcyon funguje jako poradce a spoluorganizátor. Garbe Real Estate má na starosti development a podílí se i na financování. V následujících letech hodlají partneři v Česku vybudovat další logistické nemovitosti.

hala
Foto: Garbe Real Estate CEE

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky