kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Na stopě realitním pokladům

Na stopě realitním pokladům

Zaloto
Foto: Zaloto/Portál developerských projektů a novostaveb Zaloto Home
Najít tu správnou nemovitost pro investici v řádech desítek až stovek milionů je tvrdý oříšek. Ty nejlepší příležitosti jsou totiž neveřejné a není snadné se k nim včas dostat. Své o tom ví Martin Šetek, ředitel společnosti Zaloto: “Se službou Zaloto Home jsme se pustili do hledání těchto realitních pokladů a otevíráme investorům cestu k podpultovému zboží.”
Foto: Zaloto/CEO společnosti Zaloto Martin Šetek

Zaloto je z dřívějších let známé především z oblasti hypoték. Jak jste se dostali k realitám? 

Když jsme před 6 lety Zaloto zakládali, bylo naším cílem zefektivnit cestu mezi klientem a finančním produktem, nejčastěji hypotékou. Postupně jsme vybudovali propracovaný systém pro efektivní rozpoznávání přesných potřeb klientů na jedné straně a databázi ověřených finančních a bankovních poradců na straně druhé. Během 5 let jsme získali více než 130 000 zákazníků a uvědomili si, že Zaloto může být užitečné i v dalších oblastech, jako jsou reality.

Kdy jste se rozhodli na reality více soustředit?  

Bylo to v době extrémního převisu poptávky po nemovitostech nad jejich nabídkou. Lidé měli často i předschválenou hypotéku, ale ne a ne najít tu správnou nemovitost. Zde se zrodila i spolupráce s tipaři z řad finančních poradců nebo realitních makléřů, kteří často vědí jako první o úmyslu klienta koupit nemovitost. Tyto lidi jsme začali přidávat do naší platformy a spolupracovat s prvními developery, kteří hledali ideální vážné zájemce o jejich projekty. Brzy se ukázalo, že zájemci o bydlení nejsou jedinou skupinou, pro které je toto napojení na developery lukrativní. 

Máte zřejmě na mysli investory…

Ano, přesně tak. S rostoucí inflací se na nás začalo obracet čím dál tím víc podnikatelů, sportovců nebo majitelů malých a středních podniků, kteří hledali zajímavé investiční příležitosti v oblasti realit s cílem investovat vyšší desítky i stovky milionů korun.    

Foto: Zaloto/Varta Hostivař

O jaké projekty mají tito investoři dnes nejčastěji zájem? 

Obvykle jsou to bytové domy nebo soubory bytů. Jsme každopádně schopni hledat nemovitosti i na míru podle přání investora.

Jak se to daří? 

S rostoucí bází partnerských developerů to jde čím dál tím lépe. Dnes spolupracujeme už se dvěma desítkami developerů, a to včetně těch největších jako jsou například YIT, Skanska nebo PSN. V současné době máme díky tomu v nabídce okolo 70 projektů. 

Jak spolupráce s investory vlastně probíhá? 

Pokud si investor nevybere z naší aktuální nabídky nemovitostí, spojíme se s ním a zjistíme, jaké má preference a očekávání. Poté začínáme hledat nemovitost podle jeho představ. V každém případě jsme celou dobu po boku investora. Od prvních schůzek až po podpis smlouvy.   

Máte z poslední doby nějaké zajímavé prodeje? 

Nemůžeme bohužel být úplně konkrétní, ale jen od května bylo přes Zaloto Home investováno do nemovitostí přes 300 milionů korun. Očekáváme, že do konce roku se dostaneme na částku přes jednu miliardu korun.

Foto: Zaloto/Varta Hostivař

Autor: Zaloto

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky