kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Na Vackově: Nespočet příběhů, z nichž jeden může být i váš

Na Vackově: Nespočet příběhů, z nichž jeden může být i váš

dům
Foto: Metrostav
Na Vackově, v srdci Prahy a jen kousek od rušného centra, v těsné blízkosti parku Židovské pece, již pět bytových domů žije příběhy svých obyvatel. Blíží se čas, kdy se k nim další čtyři domy přidají.

Možná byl dříve horní Žižkov v Praze 3 šedou, takřka nudnou částí Prahy, kterou znali ponejvíce obchodníci jezdící si pro své zboží do zdejších rozsáhlých skladů. Stále si zachovává svůj genius loci, jen se při tom dynamicky proměňuje a stává se z něj atraktivní místo pro život.

Skutečný domov

Byty Na Vackově, které jsou dílem kreativního týmu architektonického ateliéru KAAMA pod vedením zkušeného architekta Karla Mrázka, už prokázaly, že mohou být místem, kde prožijete celý život. Ale i kdybyste tady měli strávit jen několik let, jsou to byty, které mají ambici stát se vašim skutečným domovem. V exteriéru i interiéru plně odpovídají současným nárokům na moderní bydlení – jejich typickými znaky jsou minimalisticky elegantní design, vysoká kvalita a maximální funkčnost. Čtyři nové domy nabídnou celkem 241 nových bytů, 158 garážových stání a také několik nebytových prostor.

dům
Foto: Metrostav

Stěhování za dva roky

Současná etapa navazuje na již realizované projekty podél ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Stavět se začíná letos, k nastěhování budou byty připraveny ve druhé polovině roku 2024.

Jejich dispozice pokrývají celé spektrum – od jednopokojových bytů o velikosti 31 m2 až po pětipokojový byt s plochou 114,9 m2. Každý z bytů disponuje předzahrádkou, terasou nebo balkonem, k některým náleží také garážová stání a sklepní kóje v podzemních podlažích nebo komory v nadzemních podlažích. Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B.

Dědictví architekta Vacka

Horní Žižkov již dávno není domovem pražské galerky, jako tomu bývalo v dobách rady Vacátka. V jeho moderní tváři jsou stále viditelné rysy pospolitosti a sounáležitosti. I proto nikdy zcela nepřijal anonymitu velkoměsta.

Vackov, to je východní část Žižkova, někdejší Staré Strašnice. Možná by to byl jen nenápadný kus Prahy, nebýt architekta a stavitele Josefa Vacka. Právě on tu postavil první domky a školu. Současnost jako by v jeho tradici pokračovala – horní Žižkov, jak se této části Prahy dnes říká, prochází obdobím největších změn ve své historii. Nákladové nádraží se postupně mění v ultramoderní obchodní a rezidenční městské centrum s kompletní občanskou vybaveností.

dům
Foto: Metrostav

Moderní čtvrť

Současný Žižkov, to je nepřeberné množství obchodů, kaváren, restaurací i barů. Nechybí zde divadla, kina, galerie, parky, školy i ordinace lékařů. Zkrátka všechno je zde po ruce a nic vám nebude chybět.

Rozsáhlé plochy, které často svým někdejším účelům dosloužily, se dnes velmi rychle mění v příjemně členitou, rozmanitou moderní čtvrť s veškerou vybaveností a komfortem. Vackov je ideálním bytovým zázemím pro ty, kdo preferují klid a soukromí, ale životu velkoměsta chtějí být nablízku. Tato lokalita může být takovým zázemím i pro vás. Více informací najdete na byty.navackove.cz nebo kontaktujte [email protected]

Autor: Metrostav

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky